Przed nami Kongres Medyczny Kobieta i Mężczyzna

Przed nami Kongres Medyczny Kobieta i Mężczyzna
Międzynarodowy Kongres Medyczny Kobieta i Mężczyzna odbędzie się 12-13 października 2012 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. Patronatem tegorocznej odsłony jest Polskie Towarzystwo Gerontologiczne.

Głównym zagadnieniem dwudniowego Kongresu będzie zdrowe starzenie. Podczas trwania wydarzenia poruszone zostaną różnorodne tematy z zakresu gerontologii i geriatrii. Zaplanowani 13, odbywających się w tym samym czasie, sesji, na których z wykładami wystąpią autorytety z Polski, Europy i Ameryki. Specjaliści zapoznają słuchaczy z tajnikami pomyślnego starzenia, a także podpowiedzą, w jaki sposób uniknąć schorzeń typowych dla starszych ludzi. Nie zabraknie prezentacji najnowocześniejszych badań z tej dziedziny, a także technologii medycznej.

Dla uczestników Kongresu zaplanowano uroczystą kolację, którą uświetni występ zespołu Elektryczne Gitary. Impreza będzie miała miejsce w pierwszym dniu Kongresu w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny.

Osoby zainteresowane mogą zarejestrować się na stronie Kongresu- http://pl.kobietaimezczyzna.info/register/new/user/congress=1.

Źródło- http://www.kobietaimezczyzna.info/