Protokół KRAKÓW NETWORK nagrodzony w międzynarodowym konkursie ICCA Best Marketing Award 2021!

Protokół KRAKÓW NETWORK nagrodzony w międzynarodowym konkursie ICCA Best Marketing Award 2021!

Hurra, Protokół KRAKÓW NETWORK został zwycięzcą w prestiżowym konkursie ICCA Best Marketing Award 2021! Kilka dni temu informowaliśmy Was (Protokół KRAKÓW NETWORK w finale konkursu Stowarzyszenia ICCA "Best Marketing Award") o tym, że krakowski protokół dostał się do finału konkursu i walczy o zwycięstwo. Cieszymy się bardzo, że teraz możemy ogłosić, że się to udało - i to dwukrotnie!

Krakowski protokół opracowany przez przedstawicieli krakowskiej branży MICE, organizację KBF (operatora ICE Kraków) wygrał w dwóch kategoriach międzynarodowego konkursu ICCA Best Marketing Award 2021! Wyniki ogłoszono 27 października podczas ostatniego dnia 60. Kongresu ICCA odbywającego się w Kartagenie w Kolumbii. Głosowali jurorzy i członkowie Stowarzyszenia ICCA z całego świata. 

– Protokół KRAKÓW NETWORK, który ogłosiliśmy w marcu 2021 roku, bez wątpienia zrewolucjonizował naszą branżę. W prace nad tym dokumentem zaangażowało się blisko 50 przedstawicieli lokalnej branży MICE, a ponad 180 firm i instytucji sygnowało zapisy i ustalenia wypracowane w trakcie trzymiesięcznych negocjacji. Wyróżnienie Protokołu KRAKÓW NETWORK w tak prestiżowym konkursie marketingowym to uhonorowanie naszych wysiłków i działań mających na celu promocję Krakowa jako destynacji elastycznej i świadomej zmian, zapoczątkowanych na przełomie 2020/2021 roku – mówi Izabela Błaszczyk, dyrektorka KBF – operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków. 

Nagrody w konkursie ICCA Best Marketing Award przyznawane są od 1997 roku za szczególne wyniki w dziedzinie marketingu miast, regionów czy produktów. Nagrody przyznawane są w 5 kategoriach: communication, innovation and creativity, research and rationale, success in meeting objectives, return on investment. W tych dwóch ostatnich zwycięzcą został właśnie protokół KRAKÓW NETWORK, co jest bardzo dużym osiągnięciem!

- To dla nas ogromne wyróżnienie, że członkowie ICCA – przedstawiciele branży eventowej z całego świata – docenili stworzony przez nas na początku 2021 roku Protokół KRAKÓW NETWORK i oddali na nas najwięcej głosów w dwóch kryteriach konkursowych: success in meeting objectives oraz return on investment. Jak widać, nieszablonowe myślenie i szukanie rozwiązań w trudnych dla branży pandemicznych czasach zostało przez reprezentantów światowego przemysłu spotkań zauważone i docenione – komentuje Paula Fanderowska, zastępca dyrektora KBF ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków. 

Warto przypomnieć, że kolejna edycja Kongresu ICCA odbędzie się w Krakowie! W przyszłym roku będziemy świadkami tej wyjątkowej imprezy w Centrum Kongresowym ICE Kraków. 

Protokół KRAKÓW NETWORK został objęty honorowym patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej i Poland Convention Bureau.

GRATULUJEMY WYGRANEJ!

INFORMACJA PRASOWA