Promocja świąteczna w hotelach Hilton

Promocja świąteczna w hotelach Hilton

Każdy z nas inaczej spędza okres świąteczny. Niektórzy pozostają tradycjonalistami i czas ten przeznaczają na pobyt w domu wraz z rodziną, inni postanawiają wyjeżdżać gdzieś za granice, by zamiast wśród śnieżnej zimy czas ten spędzić w cieplejszych krajach. Świąteczne szaleństwo wiąże się też z poszukiwaniem prezentów, dlatego ludzie decydują się czasem również na wyjazdy do Londynu czy do Berlina na jarmark świąteczny. Niezależnie od tego gdzie się wybierze - trzeba znaleźć odpowiednie miejsce na noclegm, dlatego grupa Hilton wychodzi na przeciw klientom ze świąteczną promocją.

Ponad 200 lokalizacji obniża ceny nawet do 25% na najlepsze pokoje w świątecznej ofercie. Wyprzedaż potrwa do końca stycznia. Obejmuje ona rezerwacje na pobyt w hotelach do końca 2018 roku. W promocji biorą udział marki Hilton, takie jak Hompton by Hilton i Hilton Garden Inn z Europy, Afryki i Bliskiego wschodu.

Wszystkie szczegółowe informacje można odnaleźć na stronie www.hilton.com . Dla gości rezerwujących pobyt w hotelu na stronach marki zapewniamy gwarancje najniższych cen. Dołączając do programu Hilton Honors.

W zakres promocji wchodzą między innymi:

1.   Brusksela od €63 za noc

Hilton Garden Inn Brussels Louise – o 25% niższa cena za pokój dwuosobowy.

2.   Dubaj od  €66 (396 AED) za noc

Hilton Garden Inn Dubai Mall Of The Emirates – o 25% niższa cena za pokój dwuosobowy.

3.   Glasgow from €97 per night

Hilton Garden Inn Glasgow City Centre  – o 25% niższa cena za pokój dwuosobowy.

4.   Kraków od 267 zł za noc

Hilton Garden Inn Kraków  – o 20% niższa cena za pokój dwuosobowy.

5.   Florencja od €79 za noc

Hilton Garden Inn Florence Novoli – o 25% niższa cena za pokój dwuosobowy.

6.   Rzym od €104 za noc

Hilton Garden Inn Rome Claridge - o 25% niższa cena za pokój dwuosobowy.

7.   Davos od €137 za noc

Hilton Garden Inn Davos  - o 25% niższa cena za pokój dwuosobowy.

8.   Londyn od €56 za noc

Hilton Garden Inn London Heathrow Airport  – o 20% niższa cena za pokój dwuosobowy.

* Zimowa wyprzedaż marki Hilton pozwala zaoszczędzić do 20% oraz dodatkowe 5% dla wszystkich członków programu lojalnościowego Hilton Honors. Liczba pokoi objętych promocją jest ograniczona.

* Członkowie Programu Hilton Honors mogą otrzymywać nawet do 25% zniżki od najlepszych stawek w hotelach biorących udział w zimowej wyprzedaży sieci Hilton. Hilton Honors to wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy obejmujący 14 największych marek sieci Hilton. Goście dokonujący rezerwacji bezpośrednio przez preferowane kanały Hilton, mają dostęp do dodatkowych benefitów, w tym ekskluzywnej zniżki dla członków programu, bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi i możliwość korzystania z narzędzi dostępnych wyłącznie za pośrednictwem mobilnej aplikacji Hilton Honors, w tym cyfrowego klucza, za pomocą którego użytkownicy mogą zameldować się i uzyskać dostęp do swojego pokoju.