Program Hosted Buyers na targach ITM Warsaw 2012!

Program Hosted Buyers na targach ITM Warsaw 2012!
Po raz pierwszy w Polsce!
Program Hosted Buyers na targach ITM Warsaw 2012


Organizatorzy Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw wprowadzają jako pierwsi w Polsce program goszczenia kluczowych klientów (hosted buyers).

Takie programy z powodzeniem działają na najważniejszych targach na świecie. Pozwalają one połączyć kupujących i sprzedających oferty turystyki biznesowej – branży, która na całym świecie intensywnie się rozwija. W Polsce to rozwiązanie zostaje wprowadzone dopiero przez ITM Warsaw, które tym ruchem potwierdzają swoje ambicje stania się najnowocześniejszymi targami turystycznymi w Polsce i Europie Wschodniej.

W ramach programu Hosted Buyers, kluczowe osoby odpowiadające w korporacjach, instytucjach i agencjach za zamawianie usług turystyki biznesowej (wyjazdów grupowych, podróży biznesowych, konferencji, eventów etc.), otrzymują od ITM Warsaw specjalne zaproszenia na targi z zapewnieniem bezpłatnego noclegu, przejazdu i innych udogodnień, a także dodatkowe atrakcje i zwiedzanie miasta.

Dla tych doborowych gości aranżowane są obowiązkowe spotkania biznesowe z odpowiednimi partnerami. Dzięki programowi Hosted Buyers wystawcy targów ITM Warsaw jako jedyni w Polsce mają zagwarantowane spotkania z najważniejszymi potencjalnymi klientami.

Hosted buyers będą mogli spotkać się na targach z ponad pięćdziesięcioma podmiotami oferującymi usługi i produkty turystyki biznesowej: tour operatorami, biurami podróży, convention bureaux polskich miast, przedstawicielami regionów i krajów, centrami kongresowymi i wystawienniczymi, hotelami, obiektami noclegowymi i SPA, profesjonalnymi organizatorami kongresów, agencjami DMC, incentive i eventowymi, liniami lotniczymi, a także wszelkimi innymi dostawcami produktów i usług dla branży, np. dostawcami IT.

Targi to także bogaty program merytoryczny, którego szczegóły znaleźć można na stronie targów: http://www.itm-warsaw.pl/o-targach/program-targow.html

Targi ITM Warsaw – wraz z towarzyszącą imprezą ITM Business Tourism – odbędą się w Centrum Expo XXI w Warszawie w dniach 27-29 stycznia 2012 roku. Więcej o targach: http://www.itm-warsaw.pl

Szczegóły programu Hosted Buyer ITM 2012


Obowiązki Hosted Buyers Hosted Buyer jest zobowiązany do uczestnictwa w co najmniej 12 wcześniej umówionych spotkaniach z wystawcami ITM Warsaw/ITM Business Tourism. Spotkania będzie można planować samodzielnie posługując się targowym, internetowym systemem umawiania spotkań.

Korzyści płynące z programu dla hosted buyers:

• bezpłatny nocleg w 4 lub 5 gwiazdkowym hotelu,
• bezpłatny transport do Warszawy i z powrotem,
• bezpłatny transport pomiędzy lotniskiem/stacją, hotelem a Centrum Expo XXI,
• bezpłatne wejście na targi i specjalny identyfikator,
• wstęp do Centrum Biznesowego na targach, gdzie skorzystać będzie można bezpłatnie z internetu, sprzętu biurowego oraz bufetu serwującego napoje i przekąski,
• zaproszenia na wieczorne imprezy towarzyszące,
• ekskluzywne spotkania z najważniejszymi wystawcami i gośćmi targów,
• katalog targowy i pakiet innych cennych publikacji,
• inspirująca podróż studyjna dla poznania najnowszej oferty Warszawy.

Kwalifikacja do programu
Do programu Hosted Buyer zakwalifikowane będą tylko wybrane przez organizatorów osoby podejmujące w swoich firmach lub organizacjach kluczowe decyzje dotyczące planowania i zamawiania usług turystycznych, przede wszystkim wyjazdów grupowych, podróży biznesowych, konferencji, szkoleń, programów incentive i eventów firmowych oraz, w przypadku agencji, osoby planujące je dla swoich klientów. Osoby te powinny odpowiadać za planowanie lub/i wydatki na turystykę biznesową.

Aby uzyskać status hosted buyer, należy zarejestrować się na stronie targów: http://www.itm-warsaw.pl/rejestracja-targi i podać więcej szczegółów na temat planowanych przez siebie wydarzeń. Rejestracja już ruszyła. Zgłoszenia będą rozpatrywane przez organizatorów targów.
Osoby zakwalifikowane do programu zostaną o tym poinformowane i otrzymają kod dostępu do internetowego systemu umawiania spotkań z wystawcami oraz wszelkie informacje szczegółowe. Osoby niezakwalifikowane będą zaproszone do udziału w targach jako goście z branży turystyki biznesowej (Business Tourism Visitor), co zapewni bezpłatne wejście na targi, ale bez dodatkowych świadczeń.

INFORMACJA PRASOWA