PROFECTUS inspiracja do zmiany

PROFECTUS  inspiracja do zmiany

Sekcja Trenerska Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA działającego przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizuje III Konferencję Trenersko – Coachingową pod nazwą: „PROFECTUS – szkolenia i coaching inspiracją do zmiany w życiu człowieka i organizacji”. Odbędzie się ona w dniach 24-25 maja 2014 roku w Krakowie na Kampusie Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Konferencja jest adresowana do trenerów i coachów – profesjonalistów, a także pasjonatów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności trenerskie. Najważniejszym celem spotkania jest promowanie szkoleń i coachingu jako form wspierających zmiany zarówno w życiu osobistym, jak i w organizacji, a ponadto przedstawienie problematyki oporu przed zmianą oraz propagowanie kultury organizacyjnej otwartej na zmiany.

Organizatorzy zapraszają uczestników do wysłuchania wykładów, które skupią się na naukowym podejściu do trenerstwa i coachingu oraz ich roli w procesie zmiany w życiu osobistym i organizacji. Poruszone zostaną tematy różnorodnych procesów towarzyszących zmianie, związanych z oporem przed zmianą, osobistymi zasobami czy motywacją. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję wziąć udział w dwóch wybranych warsztatach, będących szansą na spotkanie z profesjonalistami, poznanie narzędzi wspierających proces zmiany i doskonalenie swojego warsztatu trenerskiego.

Patronatem medialnym konferencji „PROFECTUS” jest serwis SaleBiznesowe.pl

INFORMACJA PRASOWA