Prestiżowy hotel Stradom House Autograph Collection w Krakowie ogłasza nowego Hotel Managera.

 Prestiżowy hotel Stradom House Autograph Collection w Krakowie ogłasza nowego Hotel Managera.

Ekskluzywny 5-gwiazdkowy hotel Stradom House Autograph Collection w Krakowie ma przyjemność ogłosić zmiany na stanowisku Hotel Managera. Izabela Lis Ozimek, doświadczona profesjonalistka branży hotelarskiej, obejmuje to prestiżowe stanowisko, zastępując Lionela Vallę.

Izabela Lis Ozimek może poszczycić się aż 17-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej kariera rozpoczęła się w dziale F&B w renomowanym hotelu Hanbury Manor Marriott Hotel & Country Club pod Londynem. Następnie przez 15 lat była nieodłączną częścią zespołu Sheraton Grand Kraków, gdzie awansowała na kolejne stanowiska kierownicze. W tym okresie miała również okazję uczestniczyć w programie Task Force w Hotelu Sheraton Prague Charles Square. W roku 2022 dołączyła do zespołu, który przygotowywał otwarcie Hotelu Stradom House Autograph Collection, objęła stanowisko House Managera, a od sierpnia 2023 roku pełni funkcję Hotel Managera.

Izabela Lis-Ozimek wyraziła swój entuzjazm, mówiąc: "To dla mnie ogromny zaszczyt móc stanąć na czele tak wspaniałego i profesjonalnego zespołu, jakim dysponuje Stradom House. Z przyjemnością podejmuję się nowego wyzwania i cieszę się, że będę mogła tworzyć wyjątkowe miejsce, które oferuje gościom nie tylko luksus na miarę pięciogwiazdkowego hotelu, ale również swobodę, o którą trudno gdzie indziej. Stradom House to więcej niż hotel. To przestrzeń do wymiany doświadczeń, emocji i myśli, dająca gościom możliwość swobodnego udziału w wydarzeniach kulturalnych, oferująca wyjątkowe doznania w restauracji, relaks w przestrzeniach klubu czy centrum spa. To także odpowiedź na wyszukane potrzeby event managerów. Jednym słowem Stradom House to nowa definicja krakowskiego lifestyle'u."

Stradom House Autograph Collection to luksusowy hotel o wyjątkowym charakterze, usytuowany w samym sercu Krakowa. Jego otwarcie miało miejsce w kwietniu 2023 roku, prezentując gościom i mieszkańcom Krakowa spektakularny zabytkowy budynek o bogatej historii sięgającej Średniowiecza. Po starannej renowacji hotel ujawnił piękno zachowanej w nim sztuki, w tym niepowtarzalne freski oraz liczne historyczne elementy, które tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Stradom House Autograph Collection zaprasza wszystkich miłośników luksusu i wyrafinowanego designu do odkrycia unikalnej przestrzeni, która łączy tradycję z nowoczesnością, a teraz także ma przywódcę, który przyniesie nowe inspiracje i doświadczenia – Izabela Lis Ozimek.

INFORMACJA PRASOWA