Prestiżowe wyróżnienie dla Hotelu Villa Park Med&Spa w Ciechocinku

Prestiżowe wyróżnienie dla Hotelu Villa Park Med&Spa w Ciechocinku

Położony w Ciechocinku, jednej z najsłynniejszych, polskich miejscowości uzdrowiskowych, luksusowy Hotel Villa Park Med&Spa został ostatnio wyróżniony prestiżowym certyfikatem Deutche Wellness.

Czterogwiazdkowy Hotel Villa Park Med& Spa to nowoczesny obiekt konferencyjno-wypoczynkowy, oferujący bogatą gamę zabiegów wellness i spa. I to właśnie profesjonalna strefa spa hotelu została nagrodzona przez niemieckich specjalistów branży – Niemieckie Stowarzyszenie Wellness (Deutcher Wellness Verbrand).

- Przyznany certyfikat jest potwierdzeniem, że jakość i standard usług SPA i Wellness, oferowanych w Hotelu Villa Park Med&Spa, są na bardzo wysokim poziomie – informuje hotel.

Przyznane wyróżnienie jest szczególnie znaczące dla Hotelu Villa Park Med&Spa, ponieważ Niemieckie Stowarzyszenie Deutsche Wellness GmbH uznawane jest za jednego z ważniejszych ekspertów branży Spa i Wellness. Certyfikaty instytucji przyznawane są na podstawie ściśle wyznaczonych kryteriów, które niełatwo jest spełnić. Posiadanie tego wyróżnienia potwierdza więc bardzo wysoką jakość oferowanych usług z dziedziny odnowy biologicznej. Teraz również Hotel Villa Park Med&Spa może pochwalić się tytułem jednym z najlepszych ośrodków spa w Europie.

INFORMACJA PRASOWA