Prestiżowe wyróżnienie dla Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Prestiżowe wyróżnienie dla Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój został nagrodzony prestiżowym certyfikatem jakości Niemieckiego Stowarzyszenia Wellness. Obiekt otrzymał wyróżnienie w najwyższej kategorii- PREMIUM. Nie jest to pierwszy certyfikat dla hoteli SPA Dr Ireny Eris, gdyż podobne dyplomy posiadają Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój oraz Wzgórza Dylewskie.

Certyfikat w kategorii PREMIUM można uzyskać co dwa lata, po przejściu anonimowego audytu. Podczas inspekcji obiekt oceniany jest w ośmiu kategoriach, takich jak funkcjonalność i jakość, kompetencja i dbałość o gości, serwis i informacja. Każdy z tych elementów dzieli się na liczne kryteria, które należy spełnić, a jest ich łącznie aż 1500. Dany hotel otrzymuje certyfikat, gdy zdobędzie 75% punków. Hotele SPA Dr Irena Eris, jako jedyne w Polsce mogą poszczycić się prestiżowym certyfikatem w najwyższej kategorii PREMIUM. By go utrzymać obiekty co dwa lata przechodzą wnikliwy audyt - póki co z powodzeniem.

Niemieckie Stowarzyszenie Wellness (DWV) to niezależna instytucja, która funkcjonuj na rynku już 20 lat. Posiada ona swoje filie w 13 krajach świata. Wnikliwa znajmość branży wellness i SPA oraz niezależność od zewnętrznych i komercyjnych wpływów, czyni z DWV najbardziej cenioną wyrocznię branży SPA. Stowarzyszeniu zależy na tym, by dzięki jego działalności obiekty wellness i SPA osiągały coraz wyższe poziomy jakości oferowanych usług.

Warto również wspomnieć że nowy Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój niedawno został członkiem prestiżowego, międzynarodowego stowarzyszenia International SPA Association. Hotele SPA Dr Irena Eris jako jedyni należą do tej elitarnej organizacji.

INFORMACJA PRASOWA