Poznajcie Finalistów Konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2023

Poznajcie Finalistów Konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2023

MPI Poland Chapter ogłosiło finałistki Konkursu Odkrycie Roku, kluczowego wydarzenia organizowanego podczas prestiżowej Gali MP Power Awards przez Meetingplanner.pl. Od momentu jego inauguracji w 2011 roku, Konkurs Odkrycie Roku stał się miejscem, gdzie wyłaniają się najjaśniejsze gwiazdy branży MICE, zgodnie z celem przyświecającym konkursowi - promowaniu świeżych talentów i ich osiągnięć.

Wierząc w potencjał młodych profesjonalistów, członkowie MPI Poland Chapter podkreślają rolę energii oraz innowacyjnych pomysłów wniesionych przez nowe pokolenia. Paulina Wasik, Członkini Stowarzyszenia, podkreśla, że wsparcie młodych ludzi to inwestycja w przyszłość branży eventowej.

Finalistki tegorocznej edycji konkursu to Emilia Galas z Stowarzyszenia Hotelmania, Nadzeya Melnik z United Partners oraz Iga Wiewióra z X-KOM. Każda z tych wyjątkowych kobiet wyróżnia się pasją oraz odwagą w podejmowaniu wyzwań, co pozwoliło im zrobić trwały ślad w sektorze MICE.

Zestawienie finalistek było wynikiem trudnej decyzji dla Jury, zważywszy na imponujące osiągnięcia każdej z kandydatek. Laureatka konkursu oprócz statuetki zostanie uhonorowana rocznym członkostwem w MPI Poland Chapter, co stanowi nie tylko wyróżnienie, ale również zachętę do dalszego rozwoju zawodowego i aktywnego uczestnictwa w życiu branży eventowej.

Rozstrzygnięcie konkursu już 22 kwietnia w Warszawie podczas Gali MP Power Awards.

INFORMACJA PRASOWA