Powitanie szczypiornistów w Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Powitanie szczypiornistów w  Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Powrót polskich zawodników z Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej został hucznie uczczony przez Courtyard by Marriott Warsaw Airport, hotel, w którym drużyna zatrzymała się zaraz po przylocie do kraju.

Już na samym lotnisku piłkarzy przywitał tłum fanów i dziennikarzy, natomiast w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport czekał na brązowych medalistów specjalnie przygotowany na tę okazję, uroczysty tort przedstawiający złotą piłkę i biało-czerwoną flagę. Prócz samego tortu, pracownicy hotelu złożyli sportowcom uroczyste gratulacje oraz zaśpiewali hymn mistrzostw.

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport już po raz kolejny gościł polskich szczypiornistów, którzy bardzo chętnie i często korzystają z usług tego luksusowego obiektu. Współpraca hotelu z Polskim Związkiem Piłki Ręcznej nie ogranicza się tylko do organizacji pobytów dla reprezentacji. Courtyard by Marriott Warsaw Airport specjalizuje się również w realizacji profesjonalnych konferencji prasowych i innych spotkań tej prestiżowej organizacji.

INFORMACJA PRASOWA