Popularność oferty konferencyjnej Hotelu Dębowego rośnie

Popularność oferty konferencyjnej Hotelu Dębowego rośnie

Hotel Dębowy w Bielawie to coraz chętniej wybierany przez firmy obiekt konferencyjny. Jego dogodne położenie, bogate zaplecze konferencyjne oraz historyczny klimat sprawiają, że jest to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na spotkania biznesowe w regionie. Dowodem tego jest wzrost sprzedaży oferty konferencyjnej aż o 24,8% w porównaniu z ubiegłym rokiem.

- W ostatnich latach oferta hotelu stała się bogatsza, a marka bardziej rozpoznawalna, o czym świadczy fakt umieszczenia Hotelu Dębowego wśród TOP10 konkursu Hotel Brand Awards w kategorii Historic - stwierdza Karolina Sochaj, Hotel Manager.

Główne atuty Hotelu Dębowego jako atrakcyjnego obiektu konferencyjnego to stylowe i przestronne sale konferencyjne, mogące pochwalić się nowoczesnym wyposażeniem oraz dostępnością bezprzewodowego Internetu. Do dyspozycji gości biznesowych jest aż 6 sal szkoleniowych, które pomieszczą nawet do 400 osób.

- W ostatnim roku szkolili się u nas lekarze, naukowcy, urzędnicy, informatycy i wiele innych grup zawodowych. Coraz częściej jesteśmy gospodarzem międzynarodowych spotkań firmowych, a nasi goście przyjeżdżają do Hotelu Dębowego z najodleglejszych stron świata. Cieszymy się, że nasze działania sprzedażowe przynoszą zamierzony skutek - mówi Olgierd Leśniak, Manager ds. Sprzedaży.

Wybierając Hotel Dębowy na gospodarza konferencji czy szkolenia można liczyć na kompleksową obsługę, pełen profesjonalizm personelu oraz wielość dodatkowych usług. Obiekt organizuje nie tylko samo spotkanie, ale także towarzyszące mu atrakcje np. zajęcia i imprezy integracyjne dla uczestników eventu. Ponadto goście mogą liczyć na wyśmienitą oprawę gastronomiczną oraz komfortowe miejsca noclegowe. Hotel Dębowy to gwarancja najwyższej jakości usług i wspaniałej atmosfery.

INFORMACJA PRASOWA