Polska siedziba, francuskie korzenie

Polska siedziba, francuskie korzenie

Hotel B&B - pierwszy w Polsce francuskiej marki ośrodek jest już gotowy na przyjęcie Gości. Dla Klientów korporacyjnych natomiast została przygotowana specjalna oferta w formie „Dni Otwartych Pokoi Hotelowych”.

Swoje pokoje dla  pierwszych Gości otworzył w Toruniu 1 lipca b.r. Należy również zaznaczyć, że od ponad 20 lat marka B&B charakteryzuje się wysoką jakością oferowanych usług i przyjaznymi cenami. Firma posiada  ponad 215 dwu gwiazdkowych hoteli typu Bed & Breakfast na terenie takich krajów jak: Francja, Niemcy, Włochy i Portugalia. Toruński hotel to pierwsza inwestycja powyższej sieci w Polsce.

Hotele B&B cechują się podobnym standardem, dzięki czemu turysta podróżujący po różnych europejskich miastach od razu wie, czego może oczekiwać, a o sukcesie sieci świadczą setki tysięcy zadowolonych Klientów w Europie i na świecie. Zarówno lokalizacja jak i wyposażenie obiektu sprawiają, iż oferta toruńskiego hotelu skierowana jest zarówno do turystów biznesowych jak i indywidualnych.

Hotel znajduje się na skrzyżowaniu ul. Szumana i Wałów gen. Sikorskiego. Toruński Hotel jest obiektem w pełni klimatyzowanym. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 93 komfortowe jedno- i dwuosobowe, wyciszone pokoje z łazienkami. Każdy z nich jest wyposażony w nowoczesny, płaski telewizor i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łączna liczba dostępnych w hotelu miejsc noclegowych wynosi 186. Wydzielona jest również przestrzeń dla osób palących i niepalących, a na zmotoryzowanych Klientów czeka 31 miejsc parkingowych. Hotel jest również przyjazny dla rodzin z dziećmi oraz dla osób niepełnosprawnych.

Źródło: e-hotelarz.pl