Podwójne wyróżnienie dla Best Western

Podwójne wyróżnienie dla Best Western

15 stycznia 2015 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach konkursu Business Traveller Awards 2014. W tym prestiżowym plebiscycie, w którym nagrody przyznawane są na podstawie głosów osób podróżujących biznesowo, sieć hoteli Best Western została wyróżniona aż dwukrotnie w kategorii „Najlepsza Marka Hotelowa na Świecie” oraz „Najlepszy Hotelowy Program Lojalnościowy”.

W tegorocznej edycji konkursu sieć Best Western zajęła zaszczytne drugie miejsce wśród „Najlepszych Marek Hotelowych na Świecie”. Drugą pozycję otrzymał także program lojalnościowy Best Western Rewards w kategorii „Najlepszy Hotelowy Program Lojalnościowy”. Wyróżnienia te są szczególnie ważne, ponieważ w głosowaniu brali udział goście hotelowi, podróżujący głównie w celach służbowych. Ich pozytywna opinia jest więc szczególnym wyrazem uznania dla jakości oferowanych w hotelach Best Western usług.

- Wyróżnienia, które otrzymaliśmy w tegorocznej edycji Business Traveller Awards 2014, mają dla nas ogromne znaczenie głównie dlatego, że przyznali je nasi lojalni klienci, którzy korzystają z usług hotelowych niezwykle świadomie. Jest to dla nas dowód, że nie zawiedliśmy ich zaufania w minionym roku. Cieszymy się, że docenili oni również nasz program lojalnościowy, dzięki któremu częste wizyty w naszych hotelach przynoszą im dodatkowe korzyści i są po prostu opłacalne. Oczywiście zdobyte nagrody są również dla nas ogromną motywacją do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług - stwierdza Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.

To nie pierwszy raz kiedy sieć Best Western została wyróżniona w prestiżowym plebiscycie Business Traveller Awards. W ubiegłym roku markę także doceniono w dwóch kategoriach: „Najlepsza Biznesowa Sieć Hotelowa na Świecie” i „Najlepszy Hotelowy Program Lojalnościowy”.   

INFORMACJA PRASOWA