Poczuj się jak w grze i weź udział w Meetings Week Poland 2020 za pośrednictwem swojego AVATARA

Poczuj się jak w grze i weź udział w Meetings Week Poland 2020 za pośrednictwem swojego AVATARA

Już jutro rozpoczyna się Meetings Week Poland 2020. Potrwa 2 dni i odbędzie się w formule hybrydowej. Cała branża przebiera nogami w oczekiwaniu na pierwsze tak duże wydarzenie zorganizowane jednocześnie online i offline. 

Będzie się działo! O techniczną część organizacji MWP 2020 zadba Wirtualne Centrum Targowo-Konferencyjne AVATARLAND™, które zostało Partnerem Strategicznym wydarzenia.

Czym jest AVATARLAND™?

Wirtualną wyspą, która posiada aż 20 sal kongresowych, halę wystawienniczą EXPO oraz setki pokoi typu VIP-ROOM oraz innych przestrzeni dedykowanych do spotkań biznesowych. Co ważne, każde z tych pomieszczeń może pomieścić jednocześnie nawet do kilku tysięcy gości. 

Jak będzie wyglądał udział uczestników w opcji ONLINE? Każdy z nich będzie poruszał się po całym obiekcie pod postacią trójwymiarowych avatarów. To trochę jak Simsy dla dorosłych! Tylko, że sterujemy nie,wymyśloną postacią, a... samymi sobą. Będziemy mogli za pomocą naszego Avatara wyrażać emocje np. klaszcząc, śmiejąc się, skacząc i... tańcząc nawet. Będziemy mogli rozmawiać i gestykulować. Tak jak w prawdziwym życiu. Będzie to przecież prawdziwe wydarzenie. To nowy poziom organizacji spotkań online, różniący się mocno od wideokonferencji za pośrednictwem Messengera, Zoom'a, Skype'a czy Teams'ów. 

Uczestnicy online będą mogli wziąć udział w prelekcjach i panelach dyskusyjnych z 5 polskich miast. Będzie można zamienić kilka słów z partnerami i organizatorami przy stoiskach ustawionych w Hali EXPO. 

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji! W tym koncert przygotowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe (16.09) i Gala Kompasy Vistuli (17.09). 

Na uczestników Meetings Week Poland 2020, którzy zdecydowali się na udział LIVE, również czeka wiele atrakcji. Odsyłamy Was do naszego wcześniejszego artykułu, gdzie więcej piszemy o programie wydarzenia.


INFORMACJA PRASOWA