Początek sezonu z Hotelem Mikołajki

Początek sezonu z Hotelem Mikołajki

Hotel Mikołajki to miejsce słynące z komfortowych wnętrz umożliwiających udany wypoczynek w otoczeniu przyrody. Zbliżający się wielkimi krokami sezon wakacyjny będzie więc idealna okazją do tego by samemu doświadczyć oferowanych przez obiekt usług.

Pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki to synonim prawdziwego luksusu. Obiekt usytuowany na Ptasiej Wyspie, przy jeziorze Mikołajskim urzeka pięknym krajobrazem, nowoczesnym designem oraz bogactwem atrakcji. Jego specyficzna i wyjątkowa architektura sprawia wrażenie, że hotel unosi się na wodzie co dodatkowo wpływa na jego wyjątkowość - to wrażenie wizualne którego warto doświadczyć.

Otoczenie mazurskiej przyrody sprzyja nie tylko letnim wypoczynkom, ale także organizacji udanych spotkań biznesowych. W obiekcie znajdują się bowiem 3 sale szkoleniowe z systemem ścian mobilnych o łącznej powierzchni 520 mkw. Wnętrza te cechuje nowoczesne wyposażenie i profesjonalny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu każde spotkanie biznesowe z pewnością będzie udane. Czas pomiędzy szkoleniami gościom umili także hotelowa restauracja - Yachtova, taras w zapierającym dech w piersiach widokiem oraz rozbudowana strefa Spa&Wellness.

Hotel Mikołajki to gwarancja udanego urlopu i niezapomnianych wakacji. Odpoczynek na Ptasiej Wyspie nie zawiedzie odwiedzających gości dzięki komfortowej ofercie noclegowej. Na odwiedzających czekają bowiem miejsca w pięknych pokojach i luksusowych apartamentach. Atutem jest także niebanalne wykończenie wnętrz w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Nowy Hotel Mikołajki to kolejny, atrakcyjny obiekt na mapie Polski z dużym potencjałem.

INFORMACJA PRASOWA