Plebiscyt Hotelarz Roku powraca

Plebiscyt Hotelarz Roku powraca

Już 24 listopada br. podczas uroczystej gali, będącej częścią konferencji Hotel & Tourism Trends 2015 Poland & CEE, poznamy Hotelarzy Roku 2015. Konkurs organizowany jest już po raz drugi przez firmę Horwath HTL oraz magazyn "Hotelarz".

Druga edycja plebiscytu Hotelarz Roku wyróżni najbardziej aktywnych zawodowo pracowników branży hotelarskiej. Nagrody zostaną przyznane przez jury składające się z 30. członków. W jego skład wejdą specjaliści i profesjonaliści związani na co dzień z hotelarstwem, turystyką orz branżą MICE. Nagrody zostaną przyznane w 7 kategoriach: Osobowość Roku, Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego i Niezależnego, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu Sieciowego i Niezależnego, Revenue Manager Roku oraz Hotelarz do 35. Roku Życia.

- Celem naszej inicjatywy jest promowanie profesjonalistów w branży hotelowej. Zależy nam na tym, aby wybór laureatów był w pełni transparentny i bezstronny. Dlatego do kapituły, podobnie jak w roku ubiegłym, zaprosiliśmy szefów sieci, prezesów hoteli, członków zarządów i dyrektorów regionalnych, a także specjalistów z poszczególnych obszarów hotelarstwa. To pierwszy taki konkurs w Polsce. Jest wiele konkursów na hotelowe "mury", ale naszym zdaniem najważniejsi są przecież ludzie, którzy tworzą ten biznes. Chcemy nagradzać tych najlepszych na rynku - komentuje Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawca Hotelarza.

Jury konkursu będzie oceniać kandydatów przede wszystkim pod kątem ich osiągnięć zawodowych, projektów, w których brali udział oraz rozwoju obiektów, w których pracują.

- Hotelarstwo w Polsce cały czas rozwija się i wszystko wskazuje na to, że ten rok będzie jeszcze lepszy niż poprzedni. Międzynarodowe sieci hotelowe widzą w naszym kraju potencjał i chcą tu rozwijać swoje projekty. O sukcesie tych projektów w Polsce decydują jednak na końcu ludzie: polska kadra menadżerska, która nie tylko posiada coraz lepszą wiedzę biznesową i branżową, ale też doskonale zna rynek lokalny i oczekiwania jego uczestników - stwierdza Dariusz Futoma, dyrektor w Horwath HTL.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostaną nagrodzeni statuetkami i dyplomami, a także nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez firmę Samsung, sponsora plebiscytu.

Kandydatów można zgłaszać na stronie wydarzenia: http://www.hoteltrends.pl/hotelarz-roku-2015/konkurs/ do 16 października br.

INFORMACJA PRASOWA