Planujesz konferencję? Hotel Best Western, to najlepszy wybór dla twojej firmy

Planujesz konferencję? Hotel Best Western, to najlepszy wybór dla twojej firmy
Konferencja branżowa może pomóc twojej firmie osiągnąć wiele ważnych celów biznesowych takich jak: wzmocnienie wizerunku marki eksperckiej, nawiązanie cennych kontaktów z nowymi klientami i partnerami, budowanie zaufania, a nawet rozwinięcie kanałów sprzedażowych. Jednak niezależnie od tego czy organizujemy kameralne spotkanie, czy planujemy dużą konferencję, organizacja całego przedsięwzięcia, to spore wyzwanie. Mając na uwadze potrzeby organizatorów, oferta sieci hoteli Best Western spełnia wszystkie kryteria, które decydują o sukcesie konferencji.


best western konferencja

Konferencja w hotelu Best Western


Jedna oferta konferencyjna, wiele możliwości w lokalizacjach Best Western


Na stronie internetowej oferty Best Meeting znajduje się zintegrowany formularz kontaktowy. Wiadomość o zainteresowaniu rezerwacją sali jest wysłana do wszystkich hoteli Best Western w pobliżu lokalizacji podanej przez organizatora. Hotele przygotują zindywidualizowane oferty, z których organizator może wybrać rozwiązanie, które uważa za najlepsze. Warto wiedzieć, że oferta Best Meeting obowiązuje we wszystkich hotelach, włączając miasta poza granicami Polski. Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze hotelu na konferencję?


Wielkość sali, a układ krzeseł.

Hotele Best Western oferują sale konferencyjne o różnej powierzchni. W pomieszczeniach kameralnych, na kilkuosobowe spotkanie czy szkolenie w formie warsztatów, najlepiej sprawdzi się układ krzeseł przy stole owalnym lub w kształcie litery U. Takie rozwiązanie ułatwi kontakt wszystkim uczestnikom spotkania. Organizatorom większych eventów mamy do zaoferowania salę o wymiarach sięgających nawet 1000 m². Zakładając, że konferencja będzie miała charakter wykładu, polecamy układ kinowy lub szkolny. Istnieje również możliwość organizacji spotkania w hotelowej restauracji, gdzie przygotujemy układ al`a kabaret, zwany także bankietowym.


best western konferencja2

Układ kinowy w sali konferencyjnej Best Western Grand Hotel w Kielcach
best western konferencja2

Układ bankietowy w sali konferencyjnej Best Western Grand Hotel w KielcachNowoczesny sprzęt.

Aby konferencja odniosła sukces, prezentowane treści muszą wywrzeć wrażenie na uczestnikach. Oferta Best Meeting obejmuje standardowe sprzęty takie jak projektor czy monitor LCD. Poszczególne hotele Best Western mogą zaoferować dodatkowe rozwiązania technologiczne np.: system rejestracji audio-wideo, system wideo-konferencyjny, system konferencyjno-dyskusyjny, system tłumaczeń symultanicznych czy tablica multimedialna. We wszystkich naszych salach konferencyjnych zapewniamy dostęp do Internetu.

Wybór cateringu.

Restauracje sieci hotelu Best Western cieszą się znakomitą renomą, dlatego możemy zapewnić, że nasz catering konferencyjny przygotowywany jest z wysokiej jakości produktów przez uznanych szefów kuchni. Obecnie, przerwy obiadowe są standardem przy konferencjach trwających osiem godzin, co warto uwzględnić podczas planowania programu spotkania. Ciekawym trendem, który można wykorzystać podczas bardziej oficjalnych spotkań jest skomponowanie menu zgodnie z rytmem organizmu, zaplanowanych tak, aby uniknąć wahań poziomu cukru we krwi. W hotelach Best Western, serwujemy orzeźwiającą wodę mineralną podczas całego spotkania.


best western konferencja

Sala konferencyjna w Best Western Premier Kraków Hotel


Opiekun spotkania.

Organizacja konferencji to złożone przedsięwzięcie logistyczne. Osoba, która zdecyduje się na samodzielną organizację, może zostać przytłoczona ilością zadań do wykonania. W ofercie Best Meeting, uwzględniliśmy osobistego opiekuna spotkania, który przez cały czas pozostanie do dyspozycji naszych gości. Doświadczeni pracownicy Best Western zadbają o każdy, najmniejszy szczegół wydarzenia i będą czuwać nad przebiegiem całej konferencji.Biznes stawia na jakość Best Western


Wszystkie hotele z sieci Best Western charakteryzują się wysokim standardem. Potwierdzają to m.in. certyfikaty doskonałości Trip Advisor. Na całym świecie marka ceniona jest szczególnie przez klienta biznesowego, ze względu na jakość pokoi i obsługi oraz doskonałe lokalizacje w samych centrach miast. W Polsce, sieć tworzona jest przez kilkanaście hoteli:

Oprócz doskonałej oferty biznesowej Best Meeting, hotele Best Western, to hotele Best Western, to również wspaniałe miejsca na rodzinny wypoczynek czy dogodne bazy noclegowe dla podróżników zwiedzających nieodkryte przez nich jeszcze zakątki Polski. W zależności od lokalizacji, nasze hotele przygotowały szereg atrakcji i udogodnień: strefy SPA & Wellness, siłownie, place zabaw, boiska sportowe, kolacje tematyczne. Szczegółowe oferty znajdują się na stronie internetowej Best Western.best western konferencja

Certyfikat doskonałości Trip Advisor

Hotel Podklasztorze w Sulejowie

Hotel Podklasztorze w Sulejowie

Zespół zamkowy z kościołem pw. św. Jadwigi w Brzegu

Zespół zamkowy z kościołem pw. św. Jadwigi w Brzegu


INFORMACJA PRASOWA