Piotr Baran nowym Dyrektorem Generalnym Hotelu Belmonte w Krynicy – Zdroju.

Piotr Baran nowym Dyrektorem Generalnym Hotelu Belmonte w Krynicy – Zdroju.

Belmonte Hotel ***** Krynica Zdrój to nowootwarty obiekt zlokalizowany u samego podóża malowniczej Góry Krzyżowej. Hotel ten posiada wiele nowoczesnych pokoi oraz imponującą przestrzeń konferencyjną, która składa się z 4 sal konferencyjnych i 6 salek warsztatowych. Dodatkowo działa tutaj strefa wellness z basenem, jacuzzi i saunami, a o dodatkowy relaks zadbają profesjonalne gabinety masażu. Obiekt w swoim designie nawiązuje do Krynicy Zdroju z lat 30-tych, kolebki polskiego modernizmu. Minimalistyczny styl stwarza doskonały klimat zarówno do pracy, jak i wypoczynku.  

Od teraz tym imponującym obiektem zajmie się Piotr Baran, który obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego pięciogwiazdkowego hotelu, zastępując Arkadiusza Labuddę, który odpowiedzialny był za preopening Belmonte. 

Piotr Baran związany jest z branżą hotelarską od ponad 20 lat, a swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do Polski zdobywał doświadczenie zawodowe w hotelach należących do polskich, jak  i międzynarodowych sieci m.in. IHG, Best Western, Vienna House, Qubus Hotels oraz Puro Hotels. Rozpoczynając od działów operacyjnych, poznawał specyfikę pracy między innymi recepcji czy rezerwacji we wrocławskim Holiday Inn.  Następnie przez długi czas związany z działami sprzedaży. Od 10 lat zarządzał sprzedażą w Puro Hotels, a przez ostatnie 12 miesięcy pełnił funkcję Z-cy Regionalnego Dyrektora Sprzedaży. Wprowadzał na krakowski rynek Hotel Puro Kraków Stare Miasto oraz Puro Kraków Kazimierz. Posiada bardzo duże doświadczenie w procesie preopeningu. Absolwent studiów podyplomowych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz w Akademii Leona Koźmińskiego. Finalista  w kategorii „Dyrektor sprzedaży i marketingu” w 2019 roku, w konkursie organizowanym przez miesięcznik Hotelarz. 

Jako jedyny obiekt 5-gwiazdkowy w Krynicy-Zdroju chcemy promować region jako doskonały dla organizacji różnego rodzaju spotkań branży MICE. Krynica jak dotąd postrzegana jako destynacja głównie resortowa daje wiele wspaniałych możliwości tworzenia integracji biznesowej. – mówi Piotr Baran. Hotel Belmonte stworzył również doskonałe możliwości obiektowe, oddając do dyspozycji gości profesjonalne i nowoczesne centrum biznesowe z 4 salami konferencyjnymi i 6 salkami warsztatowymi. Największa sala to 411m2. Do tego baza noclegowa składająca się z 251 pokoi - dodaje.

INFORMACJA PRASOWA