Pierwszy Hampton by Hilton w Krakowie

Pierwszy Hampton by Hilton w Krakowie

5 maja br. miało miejsce oficjalne otwarcie pierwszego obiektu sieci Hampton by Hilton w Krakowie. Nowy Hampton by Hilton Kraków zlokalizowany jest w centrum miasta przy ulicy Dąbskiej i oferuje gościom aż 161 komfortowych pokoi.

Nowy krakowski hotel marki Hampton by Hilton to już piąty obiekt tej sieci w Polsce. Jego zarządcą została Karolina Fudalej-Klys, członkini spółki Euro-Hotele Sp. z o. o.

- Cieszę się, że mogę ogłosić otwarcie nowego Hamptona, który jest zarówno pierwszym hotelem Hampton by Hilton w Krakowie jak i naszym pierwszym dwumarkowym obiektem w Polsce. Jeszcze tego lata, w tym samym budynku zostanie otwarty hotel i centrum konferencyjne DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Centre. Takie rozwiązanie zapewni naszym gościom jeszcze lepszy wybór – skomentował otwarcie Phil Cordell, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i manager marki Hampton.

Głównym atutem nowego obiektu jest jego lokalizacja, dogodna zarówno dla turystów, jak i gości biznesowych. Tuż przy hotelu znajdują się Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, a także hala widowiskowo-sportowa Kraków Arena. Ponadto, w sąsiedztwie Hampton by Hilton Kraków zlokalizowane są liczne muzea, galeria handlowa i wiele innych atrakcji turystycznych.

- Kraków jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Polsce, w 2014 roku odwiedziło go prawie 10 milionów turystów. Z niecierpliwością czekamy, by przyjąć pierwszych gości, zarówno podróżujących w celach biznesowych, jak i tych, którzy planują odwiedzić Kraków na przykład w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego albo czerwcowego festiwalu ArtBoom - skomentowała Agnieszka Wranka, dyrektor generalna hotelu Hampton by Hilton Kraków.

Hampton by Hilton Kraków oferuje swoim gościom różnorodne usługi hotelowe w postaci wygodnych i elegancko zaaranżowanych pokoi, siłownię, nowoczesne sale konferencyjne i bankietowe, siłownię oraz wliczone w cenę noclegu pyszne śniadania. Oferowane pokoje wyposażone są w osobne łazienki, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, nowoczesny telewizor, lodówkę oraz żelazko.

Nowy hotel oferuje także atrakcyjny program lojalnościowy Hilton Hhonors, w ramach którego goście zbierają punkty i mile, które mogą być wykorzystane w dowolnym momencie. Ponadto, członkowie programu Hilton Hhonors mogą liczyć na gwarancję najniżej ceny, możliwość zdalnego meldowania oraz darmową, internetową rezerwację pokoju.

INFORMACJA PRASOWA