Pierwsze warsztaty praktyczne Akademii SKKP online na platformie już 13 i 14 lipca!

Pierwsze warsztaty praktyczne Akademii SKKP online na platformie już 13 i 14 lipca!

Co kilka dni wrzucamy Wam tutaj informacje o nowych kursach, które pojawiają się w ramach cyklu "Zarządzanie w branży MICE" organizowanego przez Akademię SKKP online. Tym razem chcemy Wam napisać, że na platformie odbywają się w dniach 13 i 14 lipca pierwsze warsztaty praktyczne (dostępne dla osób zarejestrowanych, czyli tych, które zapisały się na wcześniejsze kursy).

Jeden z warsztatów odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00. Drugi odbędzie się jutro o tej samej porze. Pierwszy warsztat pt. „Profesjonalna organizacja wydarzeń post COVID 19” poprowadzi Anna Jędrocha, a drugi pt. „Charakterystyka rynku spotkań po pandemii” Anna Górska.

Warsztaty są realizowane za pośrednictwem platformy evenea.pl. Zaproszenie na nie dostaną wszyscy ci, którzy są zarejestrowani na platformie Akademia SKKP online, a jest ich ponad 150! Zaproszenie przyjdzie za pośrednictwem maila, a w nim link do rejestracji na warsztaty. 

Tematyka:

  • 13 lipca 2021 godzina 15.00 „Profesjonalna organizacja wydarzeń post COVID 19”
  • 14 lipca 2021 godzina 15.00 „Charakterystyka rynku spotkań po pandemii”


Przypomnijmy, że osoba, która zdecyduje się wziąć udział we wszystkich 10 kursach i wypełni wszystkie testy kompetencji, otrzyma certyfikat „Event Managera” AKADEMII SKKP. 

INFORMACJA PRASOWA