Pierwsza ogólnopolska konferencja dla menadżerów hoteli wkrótce w Sound Garden Warszawa

Pierwsza ogólnopolska konferencja dla menadżerów hoteli wkrótce w  Sound Garden Warszawa
Pierwsza Ogólnopolska Konferencja Właścicieli i Menadżerów Hoteli odbędzie się już 20 listopada w hotelu Sound Garden w Warszawie. Spotkanie będzie okazją do nadania certyfikatów Złoty Standard obiektom hotelarskim wyróżnionym za wysoką jakość w obsłudze gości, oraz premiery magazynu branżowego „BiznesHotel”.

Program konferencji przygotowano na podstawie badania potrzeb w 300 wybranych obiektach hotelarskich oraz w oparciu o doświadczenie ponad 260 audytorów współpracujących z programem Złoty Standard. Uczestnicy spotkania zyskają wiedzę oraz praktyczne narzędzia tworzenia rentownego biznesu konferencyjnego.

Na przykładach udanych inwestycji hotelowych z lat 2010-2013 i dobrych praktyk w zarządzaniu chcemy pokazać, jakie decyzje należy podjąć, aby stworzyć w hotelu uniwersalne miejsce, które przyciągnie zarówno klienta indywidualnego, jak i biznesowego, w jaki sposób maksymalizować frekwencję w hotelu po jak najwyższej cenie i jak zapobiegać nadużyciom ze strony personelu i gości -mówi Maciej Podgórski, menadżer projektu.

Podczas konferencji omówionych zostanie siedem bloków tematycznych z dziedzin inwestowania, zarządzania, sprzedaży i marketingu oraz prowadzenia restauracji w hotelu. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Alex Kloszewski, dyrektor Działu Inwestycji Hotelowo-Rekreacyjnych oraz partner w firmie Colliers International Poland; Natalia Białobrzeska - trenerka biznesu i menedżerka, współpracująca z The Training Associates w Massachussets w USA w zakresie webinarów dla branży hotelarskiej; Anna Malec-Wąs, architekt z doświadczeniu przy realizacji miedzynarodowych projektów architektonicznych, urbanistycznych, aranżacji wnętrz, SPA & Wellness i krajobrazu; Krzysztof Stęplowski, specjalista marketingu internetowego w hotelarstwie.

Ponadto wystąpi także Piotr Tabor, dyrektor zarządzający Grupy Hotelowo-Turystycznej SANTUR, Centrum Konferencyjno-Bankietowego Dwór Dwikozy ***, ekspert w dziedzinie zarządzania hotelami i sieciami hotelowymi, trener Akademii Złotego Standardu, pasjonat nowoczesnych technologiami w biznesie turystycznym i zarządzania poprzez motywowanie i rozwój pracowników.

Pierwsza edycja Ogólnopolskiej Konferencji Właścicieli i Menadżerów Hoteli, będzie okazją do wręczenie laureatom Godła Złoty Standard certyfikatów za najwyższe standardy obsługi Gości w III kwartale 2013 r. Ponadto swoją premierę będzie miało pierwsze na rynku, specjalistyczne czasopismo dla menedżerów hoteli „BiznesHotel”, prezentujące obiekty hotelarskie, nowe trendy, oraz komentarze praktyków i ekspertów z branży.

Organizatorem spotkania jest Forum Press Sp. z o.o., wydawca magazynu. Patronat nad wydarzeniem objął program Złoty Standard w obsłudze Gości – Hotele i Obiekty Hotelarskie.

Więcej informacji na stronach:
konferencjahotelowa.pl
szkoleniabranzowe.pl
forum-press.pl
www.zlotystandard.info

INFORMACJA PRASOWA