Pierwsza odsłona Tourism and Events Expo za nami

Pierwsza odsłona Tourism and Events Expo za nami

W dniach 8-9 października w Expo Arena Mazury w Ostródzie miała miejsce pierwsza edycja prestiżowego eventu Tourism and Events Expo. Z przyjemnością informujemy, że wydarzenie to cieszyło się dużym powodzeniem i osiągnęło wielki sukces, o czym świadczą pozytywne opinie wystawców i osób odwiedzających. Tourism and Events Expo to wyjątkowe wydarzenie dla branży turystycznej, w ramach którego odbyła się największa w kraju giełda Hosted Buyers, a także specjalistyczne prelekcje i panele dyskusyjne, pozwalające na poszerzenie wiedzy branżowej oraz sprzyjające nawiązywaniu nowych kontaktów zawodowych.

Dużym atutem Tourism and Events Expo była jego lokalizacja. Expo Arena Mazury to jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczych, znajdujących się w tej części Polski, który umożliwił oryginalne wykorzystanie przestrzeni i zapewnił wydarzeniu nowoczesną i prestiżową atmosferę. Głównym punktem eventu była giełda Hosted Buyers, w ramach której odbyło się ponad 2000 biznesowych spotkań, z których większość zaowocowała intratną współpracą. Podczas wydarzenia goście mogli również zapoznać się z ofertą hoteli, polskich regionów, uzdrowisk czy firm eventowych, które prezentowały się na swoich stoiskach.

- Koncepcja Tourism and Events Expo jest dobra i potrzebna branży, zwłaszcza że targi te są połączone z eventami. Specjalizujemy się w branży eventowej i takich targów jest bardzo mało w Polsce, a jak sama nazwa mówi Tourism and Events Expo jest to propozycja również dla nas, czyli branży eventowej - komentuje Krzysztof Osiak z firmy Imprero.

Tourism and Events Expo obfitował w szereg wystąpień i wykładów, prowadzonych przez specjalistów branży turystycznej. Głównym tematem prelekcji były trendy w dziedzinie turystyki, kierunki rozwoju oraz możliwości wykorzystania marketingu internetowego w promocji obiektów turystycznych.

Sukces, jaki odniosła pierwsza edycja Tourism and Events Expo sprawił, że już teraz organizatorzy zapraszają na kolejną odsłonę, która odbędzie się w dniach 19-20 października 2016 również w Expo Arena Mazury.

INFORMACJA PRASOWA