Pięciogwiazdkowy The Bridge Wroclaw MGallery ma nowego dyrektora generalnego

Pięciogwiazdkowy The Bridge Wroclaw MGallery ma nowego dyrektora generalnego

Otwarty przed rokiem Hotel The Bridge Wroclaw MGallery ma nowego dyrektora generalnego, a jest nim Stefan Bauer. 

Pan Stefan od września objął tę zaszczytną funkcję. Do Wrocławia przyjechał z Austrii. Tam czuwał nad otwarciem hotelu Grand Tirolia Resort & Spa Hotel należącego do Hiltona, a dokładniej do kolekcji Curio. 

Stefan Bauer posiada 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Zdobywał je w najróżniejszych hotelach na całym świecie. Na liście są hotele sieci Hilton w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Wśród nich m.in. hotel Curio by Hilton w centrum Rzymu i Hotel Praga (największy obiekt konferencyjno-eventowy Hiltona). Pan Stefan również sprawdził się jako dyrektor regionalny korporacji, która nadzorowała oddział Food & Beverage w 40 hotelach we Wschodniej Europie, Rosji, Turcji i Izraelu. 

We wrocławskim hotelu na Ostrowie Tumskim chce skupić się na tworzeniu wyjątkowych doświadczeń gości i sprawić, żeby Hotel The Bridge Wroclaw MGallery był "najbardziej pożądanym miejscem hotelowym we Wrocławiu a także w Polsce, zarówno dla naszych gości, jak i lokalnej społeczności". 

- Z wielkim zaszczytem i przyjemnością przyjąłem tę ekscytującą propozycję poprowadzenia hotelu The Bridge we Wrocławiu. Jestem pod wrażeniem rozwoju tego fantastycznego, lifestyle'owego hotelu w historycznej lokalizacji. Skoncentrujemy się na dostarczaniu wyjątkowych doświadczeń, stawiamy także na bezpieczeństwo, zwłaszcza w tych trudnych czasach. Naszą branżę czeka coraz lepsza przyszłość i jestem przekonany, że będziemy gotowi przekroczyć wszelkie oczekiwania naszych gości – powiedział Stefan Bauer, dyrektor generalny The Bridge.

Panu Stefanowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

INFORMACJA PRASOWA