Otwarcie pięciogwiazdkowego Hotelu Belmonte w Krynicy-Zdroju!

Otwarcie pięciogwiazdkowego Hotelu Belmonte w Krynicy-Zdroju!

Belmonte, pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Krynicy-Zdroju, właśnie rozpoczął przyjmowanie gości. Osoby szukające luksusowego odpoczynku w górach mają teraz możliwość spędzenia czasu w obiekcie, który łączy nowoczesną strukturę resortową z najwyższej jakości obsługą i wybitną kuchnią.

Zlokalizowany u podnóża Góry Krzyżowej, bezpośrednio przy stoku narciarskim Henryk Ski i w pobliżu centrum uzdrowiska Krynica-Zdrój, hotel Belmonte jest idealnym wyborem dla osób poszukujących luksusowego wypoczynku w górach. Hotel wyróżnia się nowoczesną infrastrukturą resortową oraz bogatą ofertą rozrywkową.

Arkadiusz Labudda, Dyrektor Generalny, tak zachęca do przyjazdu:

„Belmonte jest miejscem, w którym pozytywna energia ma swoje źródło.  Najbardziej dumni jesteśmy z naszej gościnności, a cały zespół dba o nawet najdrobniejszy element pobytu gości. Tak, aby każdy odnalazł tutaj wymarzony spokój i relaks”.

Obiekt został zaprojektowany w stylu nowoczesnego uzdrowiska. Jego modernistyczna architektura została przepięknie wkomponowana w krajobraz górski, a wnętrza nawiązują do bogatej historii Krynicy-Zdroju. Jedynie krótki spacer dzieli go od słynnego Deptaka oraz pozostałych atrakcji, jakie ma do zaoferowania to popularne uzdrowisko. 

Belmonte gwarantuje swoim gościom wypoczynek na najwyższym poziomie. Na siedmiu kondygnacjach znajduje się 251 stylowych pokoi i apartamentów urządzonych z niezwykłą dbałością o detale. Z okien rozciąga się zachwycający widok na panoramę Beskidu Sądeckiego oraz zazielenione patio. W hotelu dostępne są miejsca garażowe w podziemnym parkingu. 

Goście mogą korzystać z przestronnej restauracji oraz lobby baru wraz z urzekającym tarasem widokowym. W restauracja Aura serwowane są dania łączące smaki wybitnej europejskiej kuchni górskiej z tym, co unikatowe w regionalnej kuchni Beskidu Sądeckiego. Menu a’la carte, której autorem jest Szef Kuchni Mirosław Jabłoński to kreatywne, odważne przełamanie klasyki, ale także szacunek dla lokalności i sezonowości. W zróżnicowanym i efektownym menu bufetowym nie zabraknie codziennych pokazów live cooking oraz menu dziecięcego przygotowanego z wyjątkową uwagą.

Strefa SPA & Wellness została zaprojektowana w oparciu o filozofię wellbeing, czyli nieustannej troski o najlepsze samopoczucie. Autorska oferta Moon Spa łączy innowacyjne technologie z bogactwem płynącym z natury. Znakomici i doświadczeni specjaliści wykonują starannie dobrane do potrzeb masaże, zabiegi i rytuały w dziewięciu nowoczesnych gabinetach. Zaplecze wellness wyróżnia się bogatym kompleksem saunowym z sauną fińską, parową, solną, ziołową, rodzinną oraz grotą lodową. Goście mają do dyspozycji duży, bo aż 25-metrowy basen wewnętrzny, strefę relaksu z leżakami przy basenie, a także zewnętrzne jacuzzi znajdujące się na hotelowym patio i nowoczesną siłownię.

Belmonte jest hotelem przyjaznym rodzinom. Na dzieci czeka wspaniała towarzyszka zabaw, czyli hotelowa maskotka: Lama Belama. Resort zapewnia rodzinom liczne udogodnienia, takie jak odrębną przestrzeń do zabaw – salę zabaw Belamy, szeroki pakiet animacji, specjalną ofertę Kids SPA czy wieczorne bajkowe kino. Dorośli w tym czasie mogą zrelaksować się na zajęciach jogi lub aqua fitnessu, a wieczorem spędzić miło czas przy kieliszku regionalnego wina i muzyce na żywo. Dla całej rodziny dostępna jest wypożyczalnia elektrycznych rowerów górskich. Wszyscy goście otoczeni są pełną opieką hotelowego Concierge, który pomaga w zaplanowaniu czasu wolnego, górskich tras oraz atrakcji lokalnych. Hotel jest obiektem przyjaznym zwierzętom.

Belmonte to również miejsce idealnie przygotowane do spotkań biznesowych. Od nowocześnie wyposażonych 3 sal konferencyjnych, z których jedna pomieści do 500 osób, przez autorskie menu dopasowane do charakteru wydarzenia, po profesjonalną opiekę nad każdym szczegółem i na każdym etapie.

Pobyt można rezerwować bezpośrednio przez stronę www.belmonte.com.pl, na której znajdują się ekskluzywne pakiety specjalne lub przez wybrane serwisy rezerwacyjne. 

Hotel Belmonte należy do inwestycyjnej grupy deweloperskiej Belmonte Sp. z o.o. Sp. k. z Warszawy, która realizuje nieruchomości mieszkaniowe i wypoczynkowe w Warszawie oraz w miejscowościach wczasowych.

INFORMACJA PRASOWA