Otwarcie Hotelu ibis Styles Wrocław Centrum

Otwarcie Hotelu ibis Styles Wrocław Centrum

Już 1 października 2014 otwarty zostanie wyjątkowy obiekt hotelowo-konferencyjny ibis Styles Wrocław Centrum. Hotel ten zasługuje na szczególną uwagę ze względu na oryginalną aranżację wnętrz, inspirowaną powieścią Lewisa Carrolla „Alicja w Krainie Czarów”.

Ibis Styles Wrocław Centrum to idealne miejsce dla gości, którzy od hotelu oczekują czegoś więcej niż tylko wygodnego noclegu. Wrocławski obiekt na pewno zwróci uwagę miłośników oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych, które nadają hotelowi niepowtarzalnego, bajkowego klimatu. Hotelowe pokoje zostały pomalowane na żywe kolory, a na ścianach widnieje wizerunek Alicji czytającej książkę. Również meble zostały wyposażone w bajkowe elementy, przykładem są biurka z nogami w kształcie klucza, a także duża ilość luster na ścianach, które podkreślają magiczny charakter pomieszczeń. Dużym zaskoczeniem dla gości będzie hotelowa restauracja, gdzie wszystko jest na opak, nawet stoły znajdują się na suficie.

Oczywiście, oprócz niepowtarzalnej, magicznej aury panującej w hotelu, obiekt świadczy najwyższej jakości usługi. Do dyspozycji gości są 133 pokoje, w tym 9 apartamentów rodzinnych. W cenę noclegu wliczone jest bogate śniadanie w postaci bufetu szwedzkiego oraz możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu, dostępnego na terenie całego obiektu. Ponadto hotel dysponuje kompleksem siedmiu sal konferencyjnych, z których największa liczy 450mkw powierzchni, co czyni ją największą salą szkoleniową we Wrocławiu.

Z pewnością dużym atutem ibis Styles Wrocław Centrum jest jego położenie. Hotel oddalony jest od dworca PKP jedynie o 100m, natomiast od lotniska o 10km. Jest to więc doskonała lokalizacja zarówno dla gości biznesowych, jak i dla turystów, którzy przyjeżdżają do Wrocławia, by wypocząć i zwiedzić miasto.

INFORMACJA PRASOWA