Otwarcie hotelu Hampton by Hilton w Warszawie

Otwarcie hotelu Hampton by Hilton w Warszawie

Hampton by Hilton, znana sieć obiektów wyspecjalizowanej obsługi należąca do międzynarodowej grupy Hilton, otworzyła właśnie swój kolejny hotel. Hampton by Hilton Warsaw City Center to czwarty już obiekt w Polsce i drugi w stolicy.

Przy okazji otwarcia kolejnego hotelu sieci Hampton by Hilton w Polsce nie obyło się bez hucznego świętowania. Choć obiekt funkcjonuje już od czerwca, dokładnie 17 września ponad trzystu gości wspólnie obchodziło to ważne wydarzenie. Na zebranych czekało wiele atrakcji takich jak chociażby występ zespołu rockowego, pyszne dania kuchni polskiej, degustacja win, widowisko audiowizualne czy spektakularny pokaz sztucznych ogni.

- Z chwilą rozpoczęcia działalności w lecie tego roku hotel stał się ważnym punktem na mapie Warszawy. Uroczystość otwarcia odwoływała się do korzeni tego tętniącego życiem miasta. Stanowiła też doskonałą okazję, by zasygnalizować pojawienie się hotelu Hampton by Hilton w samym sercu stolicy, jak również by podziękować za wsparcie i zaufanie naszym współpracownikom i gościom - mówi Jacek Jasiński, dyrektor generalny Hampton by Hilton Warsaw City Centre.

Nowy Hampton by Hilton dołączył do grona trzech istniejących już w Polsce obiektów sieci: w Świnoujściu, Gdańsku i Warszawie. Hampton by Hilton Warsaw City Centre, którego właścicielem została austriacka spółka deweloperska S+B Gruppe AG jest prawdziwie wyjątkowy, a jego głównym atutem z pewnością jest rozmiar. Stanowi on bowiem największy hotel sieci Hilton poza Stanami Zjednoczonymi.

Do użytku gości oddaje 300 przestronnych pokoi, nowoczesne lobby, parking, strefę gastronomiczną, centrum fitness oraz zaplecze konferencyjne.

INFORMACJA PRASOWA