Otwarcie DoubleTree by Hilton Warsaw

Otwarcie DoubleTree by Hilton Warsaw

Sieć obiektów DoubleTree by Hilton powiększyła się o kolejne miejsce konferencyjne. Pierwszych gości przywitał warszawski hotel DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

Hilton Worldwide to jedna z najbardziej rozpoznawanych sieci hoteli na świecie. Grupa dbając o stały rozwój systematycznie otwiera kolejne obiekty. Jednym z nich jest DoubleTree by Hilton Warsaw. Warszawski hotel stanowi najnowsza inwestycję w portfolio firmy i jest własnością spółki Polaris Hospitality Enterprises Sp.z.o.o.

DoubleTree by Hilton Warsaw łączy w sobie część hotelową z przestrzenią konferencyjną. Miejsce oferuje aż 360 pokoi, 20 sal szkoleniowych oraz ogromną salę balową o powierzchni 2 tys. mkw. mieszczącą 2 tys. gości. We wnętrzu hotelu zaprojektowano także ekskluzywne zaplecze Spa z 18 gabinetami zabiegowymi, siłownię, salę Fitness oraz basen z nisko zasoloną wodą.

- DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw to połączenie nowoczesnej, ogromnej przestrzeni konferencyjnej z ekskluzywnym Spa oraz bogatą ofertą gastronomiczną. Ten hotel to znakomity przykład najwyższej klasy obiektu pod szyldem DoubleTree i najnowsza lokalizacja w naszym portfolio, które liczy już ponad 70 hoteli w Europie - mówi John Greenleaf, Dyrektor Globalny sieci DoubleTree by Hilton.

Dużym atutem obiektu konferencyjnego DoubleTree by Hilton Warsaw jest jego lokalizacja. Mieści się bowiem przy ulicy Skalnicowej 21, jedyne 15 min jazdy samochodem od Lotniska Chopina oraz 25 minut od lotniska w Modlinie co sprzyja przede wszystkim międzynarodowym gościom. Hotel urzeka także luksusem i komfortem pokoi, nowoczesnym wyposażeniem sal szkoleniowych i bogatą oferta usług dodatkowych. Nowy obiekt sieci Hilton Worldwide z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom.

INFORMACJA PRASOWA