Ostatnia szansa na wakacyjną miejską eksplorację! Sprawdzamy, jakie atrakcje na finiszu lata czekają na podróżników w polskich miastach

Ostatnia szansa na wakacyjną miejską eksplorację! Sprawdzamy, jakie atrakcje na finiszu lata czekają na podróżników w polskich miastach
Lato w Polsce nie zawsze daje upragnioną słoneczną aurę, ale to nie powód do smutku! Dla tych, którzy nie chcą rezygnować z pełnych wrażeń zakończenia wakacji, przygotowaliśmy propozycję idealną - szybki city break w atrakcyjnych turystycznie miastach, połączony z uczestnictwem w festiwalach i wydarzeniach kulturalnych. Louvre Hotels Group prezentuje gamę opcji dla miłośników aktywnego spędzania czasu, niezależnie od kaprysów pogody.

City break - intensywny wypoczynek dla miłośników kultury


City break, czyli krótki wyjazd do fascynującego miasta, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród podróżników. Dla tych, którzy pragną połączyć miejską eksplorację z uczestnictwem w festiwalach czy koncertach, jest to idealna opcja.

"Popyt na podróże rozkręcił się i pracujemy na pełnych obrotach, obsługując w naszych miejskich hotelach nie tylko gości służbowych, lecz także miłośników kulturalnych wydarzeń" - mówi Danuta Marcinkowska, Marketing & PR Coordinator, Louvre Hotels Group.

Warszawa – Miejsce spotkań i inspiracji


Jeśli myślisz o city breaku w Polsce, Warszawa jest idealnym wyborem. Multibrandowy obiekt przy ulicy Towarowej oferuje połączenie trzech hoteli: Golden Tulip, Campanile i Première Classe. Goście mogą cieszyć się nie tylko wygodnymi noclegami, ale także przestrzenią kulinarno-rozrywkową The Complex. Warto również podkreślić bliskość festiwalu kulturalnego, takiego jak 20. Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, który odbędzie się od 26 sierpnia do 3 września.

Wrocław – Raj dla fanów fantastyki


Wrocław przyciąga miłośników szeroko pojętej popkultury. Wrocławskie Dni Fantastyki, odbywające się od 23 sierpnia, to najstarszy festiwal tego typu na Dolnym Śląsku. Organizowany w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tadeusza Różewicza i Ośrodku Postaw Twórczych Zamek, festiwal jest miejscem spotkań dla twórców i fanów fantastyki.

Kraków – Letnia uczta dla melomanów


W Krakowie, przez całe lato trwa 28. Summer Jazz Festival Kraków, oferujący ponad 100 koncertów w ciągu dwóch miesięcy. Hotel Campanile przy Plantach i hotel Golden Tulip na Kazimierzu to doskonałe bazy wypadowe dla miłośników muzyki.

Szczecin – Magiczne chwile w Teatrze Letnim


Teatr Letni im. Heleny Majdaniec w Szczecinie to idealne miejsce dla miłośników niezwykłych wydarzeń muzycznych. Koncert ØRGANEK & Chór Politechniki Morskiej to jedna z perłowych chwil tego lata. Hotel Campanile w Szczecinie to świetne miejsce do odpoczynku dla uczestników koncertów.

Oto tylko namiastka wydarzeń kulturalnych czekających na miłośników w Polskich miastach. Louvre Hotels Group zachęca do wykorzystania ostatnich dni wakacji na intensywne odkrywanie piękna kultury i miast.

INFORMACJA PRASOWA