Orbis powiększa sieć o Mercure Bydgoszcz Sepia

Orbis powiększa sieć o Mercure Bydgoszcz Sepia
Nowy w szeregach Orbis – Mercure Bydgoszcz Sepia jest kolejnym obiektem pozyskanym w ramach strategii rozwoju asset-light i 15 z którym Grupa zawarła umowę franczyzy.

Czterogwiazdkowy Mercure Bydgoszcz Sepia mieści się przy ulicy Focha , zaledwie 2 minuty piechotą od Starego Rynku. Ulokowany w secesyjnej kamienicy z końca XIX wieku Mercure, będzie jedynymi w mieście obiektem tej klasy.

Z satysfakcją informujemy o podpisaniu umowy franczyzowej na hotel Mercure w Bydgoszczy – będzie wspaniały. Ma pierwszorzędną lokalizację i z pewnością przypadnie do gustu biznesmenom i turystom odwiedzającym Bydgoszcz. Będzie to pierwszy hotel z międzynarodową marką Accor w tym mieście. - powiedział Laurent Picheral, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Grupy Orbis.

Mercure Bydgoszcz Sepia będzie nowoczesnym obiektem konferencyjnym, aranżacją częściowo nawiązującym do tradycji kompleksu. Pomieści 90 komfortowych pokoi, jedno i dwuosobowych, restaurację oraz sale konferencyjne. Jedną z głównych zalet Mercure będzie taras widokowy z dachu hotelu i widokami na zmodernizowaną Wyspę Młyńską, Stary Rynek i Operę.

Kolejny Mercur we franczyzie z Orbis zostanie otwarty i włączony do Grupy w połowie przyszłego roku. Tym samym hotel znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis.

Partnerem strategicznym Orbisu jest firma Accor, wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, jest obecny w 92 krajach, w których dysponuje ponad 3 500 hotelami z 440 tys. pokoi. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor – Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles, ibis budget, hotelF1 gwarantuje zróżnicowaną ofertę usług i produktów od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia ponad 160 tys. pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia. 

INFORMACJA PRASOWA