Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych

Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych

To już piąta odsłona oficjalnego zjazdu przedstawicieli polskich hoteli niezależnych. Tym razem dyrektorzy obiektów z całego kraju spotkają się w Bydgoszczy w dniach 8-10 października br. Wydarzenie ma na celu dać możliwość przedsiębiorcom na wymianę swoich doświadczeń zawodowych oraz poszerzenia wiedzy w dziedzinie turystyki hotelowej i biznesowej.

W imprezie udział wezmą prezesi, właściciele i dyrektorzy niezależnych obiektów hotelowych z całej Polski. Będą oni mieli okazję na wymianę wspólnych doświadczeń oraz przedyskutowania nurtujących ich zawodowych trudności i wyzwań.

W trakcie specjalnie zorganizowanej konferencji uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób pozyskiwać klientów strategicznych oraz jak wykorzystywać nowoczesne technologie, by ułatwić i uatrakcyjnić funkcjonowanie hotelu. Uzyskają też cenne informacje na temat kierowania personelem im. in. dowiedzą się, jak radzić sobie z nadużyciami ze strony pracowników oraz jak najkorzystniej rozwiązywać konflikty w pracy, a także w jaki sposób wykorzystywać naturalną rywalizację między współpracownikami do podnoszenia ich efektywności.

Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych to także niepowtarzalna możliwość wysłuchania specjalistów dziedziny hotelarstwa, którzy wygłoszą swoje autorskie wykłady. Wystąpią m.in. Jakub Kraszkiewicz, audytor śledczy firmy Ernst & Young, Magdalena Czyż, dyrektor sprzedaży w Carlson Wagonlit Travel, Jan Marek Mołoniewicz, autor książki „Ciemna Strona Gastronomii”.

Oficjalna strona imprezy www.dyrektorhotelu.com zawiera szczegółowe informacje na temat wydarzenia.

INFORMACJA PRASOWA