Ogólnopolski Program Infrastruktura Turystyczna Roku po raz 8!

Ogólnopolski Program Infrastruktura Turystyczna Roku po raz 8!
Po raz ósmy już w ramach Ogólnopolskiego Programu Infrastruktura Turystyczna Roku odbędzie się konkurs adresowany do branży turystycznej w Polsce.

Wydarzenie organizowane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej wyłoni zwycięzców w 3 kategoriach - na Hotel Roku, Hostel Roku oraz Centrum Konferencyjne Roku. Do konkursu zgłosić się można samemu poprzez wypełnienie formularza i wysłanie go, ale również dzięki nominacji przyznanej bezpośrednio przez organizatora konkursu, a także za pośrednictwem partnera branżowego.

Obiekty infrastruktury turystycznej nominowane do tytułu w poszczególnych kategoriach zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu w procesie certyfikacji, z uwzględnieniem takich aspektów działalności jak: kompleksowość świadczonych usług, adekwatność oferty do potrzeb rynku i oczekiwań klientów, doświadczenie, innowacyjność, prestiż oraz dynamika rozwoju; warunki i wyposażenie placówki.

Kandydaturę można potwierdzać do dnia 26 maja 2017 r. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji zaplanowane w jednym z prestiżowych hoteli w Warszawie.

Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl.

INFORMACJA PRASOWA