Ogólnopolski Program Infrastruktura Turystyczna Roku 2016

Ogólnopolski Program Infrastruktura Turystyczna Roku 2016
Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłasza VII edycję Ogólnopolskiego Programu Infrastruktura Turystyczna Roku 2016, którego celem jest wyłonienie najlepszych w kraju hoteli, hosteli, moteli oraz biur podróży spełniających najwyższe standardy jakości.

W konkursie, który adresowany jest do branży turystycznej w całej Polsce można zgłosić się samodzielnie, wypełniając i wysyłając zgłoszenie.

Nominowane do tytułu w poszczególnych kategoriach obiekty infrastruktury turystycznej zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Kongresu w procesie certyfikacji z uwzględnieniem takich aspektów działalności, jak: kompleksowość świadczonych usług, doświadczenie, innowacyjność, prestiż oraz dynamika rozwoju; warunki i wyposażenie placówki, adekwatność oferty do potrzeb rynku i oczekiwań klientów.

Kandydaturę można potwierdzać do dnia 07 lutego 2016 r. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej w Polskiej Agencji Prasowej S.A.

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca firmy i przedsiębiorstwa w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

INFORMACJA PRASOWA