Oficjalne otwarcie DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Oficjalne otwarcie DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center w Krakowie już przyjmuje pierwszych gości. Jest to pierwsza, w naszym kraju dwumarkowa inwestycja firmy Hilton Worldwide, która stanowi uzupełnienie otwartego w maju br. hotelu Hampton by Hilton Krakow. Obiema inwestycjami zarządzać będzie, w ramach franczyzy, spółka Euro-Hotele Sp. z.o.o.

Najnowszy obiekt konferencyjny sieci Hilton Worldwide w Krakowie, DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center, oferuje 232 pokoje, wśród których znajduje się 30 wnętrz o podwyższonym standardzie, luksusowy Executive Lounge, 14 ekskluzywnych apartamentów oraz mierzący aż 184 mkw. apartament prezydencki. Ponadto, na terenie obiektu znajdują się także dwie wykwintne restauracje, serwujące dania kuchni śródziemnomorskiej i europejskiej oraz cztery stylowe bary, gdzie można zrelaksować się przy muzyce i drinku lub kawie.

- Jesteśmy podekscytowani rozwojem naszego portfolio w Polsce oraz otwarciem pierwszego hotelu sieci DoubleTree by Hilton w Krakowie. Od słynnego ciasteczka z kawałkami czekolady, serwowanego na powitanie, po wyjątkową obsługę przez cały pobyt, wiemy że nawet najmniejsze rzeczy mają znaczenie, dlatego nie możemy doczekać się wprowadzenia słynnej gościnności sieci DoubleTree by Hilton w Krakowie – stwierdził John Greenleaf, dyrektor generalny sieci DoubleTree by Hilton.

Dużym atutem nowego DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center jest jego położenie w bliskim sąsiedztwie z halą Kraków Arena oraz Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Ponadto, hotel oferuje szerokie usługi transportowe dla gości zarówno do centrum miasta, na lotnisko i dworzec PKP, jak i do najważniejszych atrakcji turystycznych Krakowa i okolic.

DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center został stworzony głównie z myślą o gościach biznesowych. Specjalnie dla nich przygotowano 16 profesjonalnych sal konferencyjnych, mogących pomieścić do 2000 osób oraz przestronną salę balową, idealną na uroczyste bankiety i inne imprezy firmowe, ale także przyjęcia okolicznościowe. Na terenie obiektu znajduje się także winda samochodowa, umożliwiająca wprowadzenie auta do sali konferencyjnej lub innych ciężkich sprzętów o maksymalnej wadze 4,5 tony. Z kolei po udanej konferencji lub szkoleniu uczestnicy mogą zrelaksować się w hotelowym centrum fitness, basenie lub saunie.

- Nie możemy doczekać się powitania pierwszych gości. Kraków jest niesamowicie dynamicznym miastem pełnym kultury i historii; zamierzamy zaoferować gościom idealną bazę do odkrywania wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania - skomentował Philippe Campagno, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center.

INFORMACJA PRASOWA