Off-owe kino w krakowskim Radisson Blu

Off-owe kino w krakowskim Radisson Blu
Od 15 kwietnia na cały tydzień krakowski Radisson Blu zamieni się w miejsce spotkań wybitnych twórców filmowych z młodymi artystami. Realizatorzy festiwalu Off Plus Camera wybrali centrum konferencyjne hotelu na organizację strefy Pro Industry.

Między 15 a 19 kwietnia w pięciogwiazdkowym hotelu Radisson Blu w Krakowie odbędą się panele Off Akademii w ramach fesiwalu Off Plus Camera. Organizowane spotkania branżowe mają na celu wprowadzić młodych, ambitnych artystów w wielki i trudny świat filmu. Przy ulicy Straszewskiego 17 ponad 30 ekspertów na 15 spotkaniach będzie prowadzić warsztaty w strefie Pro Industry.

Podczas paneli dyskusyjnych przedstawiciele przemysłu filmowego będą rozmawiać z młodymi artystami i pomogą im zrozumieć co zrobić, by zaistnieć na międzynarodowej arenie filmowej.

- Organizatorzy Off Plus Camera wybrali hotel Radisson Blu z uwagi na dogodną lokalizację – ścisłe centrum i sąsiedztwo z głównym ośrodkiem festiwalowym, które mieści się w Kinie pod Baranami na Rynku Głównym. Hotel dysponuje także w pełni wyposażonymi i wielofunkcyjnymi ośmioma salami konferencyjnymi o wysokim standardzie, które spełnią wymagania gości – mówi Magdalena Młynarczyk, Zastępca Dyrektora Sprzedaży i Marketingu.

W murach hotelu pojawią się osobistości z olbrzymim bagażem doświadczeń i wiedzy, co niewątpliwie wpłynie na charakter dyskusji. Wymienić można takie znakomitości jak Aaron Hills nowojorski krytyk filmowy, Contantine Gregory współpracujący z holywoodzkimi gwiazdami pokroju Nicole Kidman, Keanu Reeves, George Clooney obecnie trener dialogu filmowego, Elvis Mitchell wykładowca na Harvard University, Martina Ternström szwedzka producentka filmowa czy prawnik Krzysztof Czyżewski, który zajmuje się zagadnieniami prawa własności intelektualnej. A to tylko przykłady interesujących ludzi, którzy będą gościć w centrum konferencyjnym krakowskiego hotelu Radisson Blu. UczestnicyOff Plus Camera strefa Pro Industry dowiedzą się między innymi jak w odpowiedni sposób zaprezentować swój projekt potencjalnemu inwestorowi, czym w dzisiejszych czasach jest sukces filmowy, jak wygląda organizacja koprodukcji, na jakie punkty zwrócić uwagę przy zawieraniu umowy i wiele innych.

Będąc częścią Festiwalu Off Plus Camera i projektu Pro Industy krakowski Radisson Blu potwierdza, że jest hotelem otwartym, nowoczesnym i przełamującym standardy sprzyjającym rozwojowi kultury.


INFORMACJA PRASOWA