Odnowione zaplecze konferencyjne w Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Odnowione zaplecze konferencyjne w Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

W Mamaison Hotel Le Regina Warsaw, sale konferencyjne oraz salony apartamentów: Prezydenckiego i Le Regina przeszły gruntowną renowację, by jeszcze lepiej spełniać swoją funkcję przestrzeni biznesowej. Nowa odsłona wnętrz zdecydowanie sprzyja koncentracji i wytężonej pracy umysłowej, a także kreatywności.

Zmiany w Sali Executive dotyczą przede wszystkim zwiększeniu dostępu do światła dziennego, dzięki wyeksponowaniu okien. Ponadto, wnętrze zostało wyposażone w stylową, drewnianą część przeznaczoną na przerwy kawowe i biznesowe lunche, gdzie goście znajdą m. in. lodówki z napojami oraz garderobę. Z kolei w większej sali konferencyjnej, Sali Court, wprowadzono nowoczesna aranżację, dzięki zastosowaniu jasnych barw na ścianach, oświetleniu punktowemu i rezygnacji z ciemnych dekoracji. Nowe rozwiązania sprawiły ,że wnętrze wydaje się większe i stanowi uniwersalne tło na różnego rodzaju eventy towarzyskie, rodzinne i firmowe. Oczywiście, obie sale oferują dostęp do wysokiej jakości sprzętu multimedialnego oraz szerokopasmowego Internetu.

Metamorfozę przeszły również apartamenty Mamaison Hotel Le Regina Warsaw, które często wykorzystywane są na kameralne spotkania biznesowe. Apartament Prezydencki zyskał nowe umeblowanie. Dawne, kremowe kanapy zostały zastąpione bordowymi fotelami i sofami w stylu Chesterfield. Natomiast nowe dekoracje nadały wnętrzu prestiżowego charakteru, co z pewnością docenią uczestnicy biznesowych spotkań.

Doskonałym dodatkiem do atrakcyjnej oferty konferencyjnej jest wyśmienite menu serwowane w restauracji obiektu Mamaison Hotel Le Regina Warsaw. Specjały przygotowane przez doświadczonego szefa kuchni, Pawła Oszczyka, z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia, a dopasowane do potraw przez Mistrza Polski Sommelierów, Andrzeja Strzelczyka, wino, pozwoli się zrelaksować po udanej konferencji lub szkoleniu.

INFORMACJA PRASOWA