Odkrycie Roku MPI Poland 2021 - konkurs dla wkraczających na rynek eventowy

Odkrycie Roku MPI Poland 2021 - konkurs dla wkraczających na rynek eventowy

Lubimy dzielić się z Wami informacjami o ciekawych kampaniach, o wyjątkowych wyróżnieniach czy też o konkursach, które dotyczą naszej branży, dlatego śpieszymy z informacją, że MPI Poland Chapter we współpracy z portalem Meeting Planner organizuje konkurs pt. "Odkrycie Roku MPI Poland 2021". 

Celem konkursu jest wyróżnienie tych osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy szczególnie wykazały się swoją kreatywnością i zaangażowaniem, które zaistniały w jakiś sposób na arenie polskiej branży spotkań.

Konkurs odbywa się w ramach plebiscytu MP Power Awards realizowanego przez redakcję Meeting Planner. 

Nagroda jest nie tylko wyróżnieniem, ale przede wszystkim formą motywacji do dalszych działań i do dalszego rozwoju. Otrzyma ją ta osoba, która w ostatnich miesiącach z sukcesem zaistniała na polskim rynku eventowym. To wyróżnienie skierowane do osób dopiero wkraczających na rynek, nie dla "starych wyjadaczy" ;) Co ważne - wiek nie gra tu roli, a raczej etap w życiu i w karierze. 

Organizatorzy chcą nagrodzić osoby nietuzinkowe, wyjątkowe, zarażające swoją osobowością i posiadające duży potencjał. Takie osoby, które mogą stać się wizytówką polskiej branży MICE. 

Znasz taką osobę? ;)

Możesz zgłosić czyjąś kandydaturę za pomocą formularza TUTAJ.