Obiekty Qubus Hotel wyróżnione przez znany portal rezerwacyjny.

Obiekty Qubus Hotel wyróżnione przez znany portal rezerwacyjny.
W maju wręczone zostały wyróżnienia dla najlepiej ocenianych hoteli na portalu Booking.com w 2012r. Pod uwagę brana była średnia ocen użytkowników na tym serwisie. W gronie wyróżnionych znalazły się 3 obiekty Qubus Hotel.

Bardzo dobrze ocenione zostały Qubus Hotel Prestige Katowice, który w 10 punktowej skali dostał 8,7pkt Kolejnymi są Qubus Hotel Gdańsk 8,5pkt oraz Qubus Hotel Wrocław 8,3pkt.

- W branży hotelarskiej najważniejsze są właśnie opinie użytkowników. To dzięki nim wiemy, że spełniamy oczekiwania naszych Gości. Dobre oceny są też dowodem na to, że proponujemy zawsze najwyższą jakość – mówi Dyrektor Qubus Hotel Prestige Katowice Katarzyna MalickaQubus Hotel ma już 17 letnie doświadczenie na rynku hotelarskim, dzięki temu wypracowaliśmy najlepsze standardy obsługi. W tej chwili ogromną uwagę przywiązujemy do aktywnej komunikacji z Gościem. To z kolei pozwala nam szybko reagować na nowe potrzeby odwiedzających nas osób, a jest ich sporo, bo w 2012r. Qubus Hotel Prestige Katowice gościł ponad 31 tys. osób. Gościom podoba się to, że nasz hotel zlokalizowany jest w centrum miasta. Dużą popularnością cieszy się również oryginalny Sky Bar na 27 piętrze, restauracja oraz włoska kawiarnia Paninoteka&Bar Torino – dodaje Pani Katarzyna.

Qubus Hotel to 14 obiektów biznesowych w atrakcyjnych polskich miastach. Coraz częściej jednak obiekty sieci odwiedzają również Goście indywidualni, których liczba stale rośnie.

- Nasze hotele cały czas się rozwijają dostosowując swoją ofertę do zmieniających się wymagań odwiedzających nas Gości. Kiedy zaobserwowaliśmy wzrost pobytów indywidualnych, stworzyliśmy odpowiednie oferty. W tej chwili proponujemy bardzo atrakcyjne cenowo pakiety pobytowe m.in. Ofertę Rodzinną i Weekend All Inclusive. Wprowadziliśmy wiele udogodnień dla dzieci, takich jak specjalne menu, czy kąciki zabaw. Dużą zmianą zwiększającą komfort naszych Gości w obszarze rezerwacji, było uruchomienie nowej strony internetowej. Dzięki naszemu autorskiemu panelowi rezerwacyjnemu zamówienie noclegów jest łatwe, szybkie, bezpieczne i atrakcyjne cenowo. Szczególnie dobre ceny proponujemy w ofercie Save&Stay dostępnej tylko na naszej stronie – mówi Michał Świgost Dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży Qubus Hotel – dodatkowym atutem jest też to, że w niektórych hotelach, takich jak Qubus Hotel Wrocław czy Kraków mamy baseny, sauny itp. Popularne są również m.in. w Qubus Hotel Gdańsk rejsy Q-łódką. Takie atrakcje i udogodnienia, połączone z wysoką jakością usług z pewnością wpływają na wysokie oceny przyznawane nam przez Gości – podsumowuje Pan Michał Świgost.

Qubus Hotel jest laureatem wielu nagród m.in. w 2012r. Best Hotel Award dla obiektu w Katowicach, czy HolidayCheck Quality Selection 2012 dla Qubus Hotel Gdańsk. W tym roku prestiżową nagrodę w postaci Certyfikatu Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych otrzymał również Qubus Hotel Wrocław. Do tego konkursu obiekt został zgłoszony przez Gościa hotelowego, który organizował w nim wesele.


INFORMACJA PRASOWA