NYX Hotel Warsaw prezentuje nową ofertę SPA!

NYX Hotel Warsaw prezentuje nową ofertę SPA!

Luksusowy, znany i ceniony Hotel zlokalizowany w centrum Warszawy - NYX Hotel Warsaw wraz z początkiem lutego zaprezentował zupełnie nową, bogatą ofertę z zakresu usług fryzjerskich i kosmetycznych. Od teraz Goście będą mogli zadbać o swoje włosy i paznokcie w profesjonalnym Hair & Nail SPA w budynku Varso Place. 

Oprócz dotychczasowych świetnych udogodnień, jakie oferował hotel - wyśmienitych dań kuchni polsko-izraelskiej, klimatycznego baru z koktajlami i muzyką, wszechobecnej sztuki i stref relaksu ze stołem bilardowym, do oferowanych usług dołączy profesjonalny salon urody. Hair & Nail SPA specjalizuje się w usługach fryzjerskich dla kobiet i mężczyzn, profesjonalnym manicure i pedicure oraz stylizacji rzęs i brwi. W niedalekiej przyszłości planuje powiększyć swoje usługi o masaże.


Nasz personel stanowią wspaniali profesjonaliści, którzy dbają o nienaganną jakość oferowanych usług. Na podstawie urodowych trendów dobieramy indywidualne rozwiązania do konkretnych potrzeb klientów – mówi Magdalena Bujak, Manager Salonu Hair & Nail Spa.
Cieszymy się, że dzięki Hair&Nail Spa wzbogaciliśmy dotychczasową ofertę usług dla gości hotelu NYX. Zdecydowanie taka współpraca pomoże im poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo podczas pobytu u nas – dodaje Natalia Borowicka Operations Manager obiektu.

Pełną ofertę Hair&Nail Spa dla gości hotelowych można znaleźć w mediach społecznościowych lub na stronie internetowej booksy.

INFORMACJA PRASOWA