NSC Hotels już za 2 tygodnie!

NSC Hotels już za 2 tygodnie!

Za 2 tygodnie odbędzie się 2. edycja kongresu poruszającego bardzo ważną tematykę sprzedaży bezpośredniej - National Sales Congress Hotels (NSC Hotels). Wydarzenie odbędzie się w hotelu DoubleTree Hilton Warszawa dokładnie 24 listopada. Co ważne... STACJONARNIE! Będzie więc szansa spotkać się na offline i wymienić doświadczeniami.

Nie zabraknie ciekawych prelekcji, w tym tych prowadzonych przez Elżbietą Nitsze, Agnieszkę Maszner-Paprocką, Krzysztofa Sarneckiego i Marcina Sadło.

Eksperci podczas swoich wystąpień spróbują odpowiedzieć na pytania:

  • Jak sprzedawać w dobie permanentnego kryzysu?
  • Jak budować trwałe relacje z klientami?
  • Jak wykorzystywać potencjał klientów biznesowych i sprzedawać więcej?
  • Jak zwiększać marżowość sprzedaży?
  • Jak zmienił się proces sprzedaży przez covid-19?


NSC Hotels to jedyne w Polsce wydarzenie, które w całości poświęcone jest właśnie sprzedaży bezpośredniej, jej skuteczności i zwiększeniu efektywności. 

W świecie zdominowanym przez agresywne działania marketingowe i wykorzystanie technologii, coraz więcej wymagań stawianych jest przed sprzedażą bezpośrednią. To w niej drzemie największy potencjał, aby zarabiać więcej. 

Kongres kierowany jest do managerów i właścicieli hoteli. Poprzednia edycja przyciągnęła prawie 200 hotelarzy z różnych zakątków Polski. 

Marka NSC to gwarancja wysoce merytorycznych wystąpień i najwyższych standardów jakości.

SaleBiznesowe.pl są patronem medialnym NSC Hotels.

Partnerami merytorycznymi są IGHP i HotelMania. Na event zapraszają również Srebrny Sponsor Aqua System i Partner Technologiczny MERIZON. 

Zapraszamy do udziału! Ostatnie bilety dostępne na stronie Organizatora: https://nationalsales.pl/kup-bilet-hotels/ 

A tak było w poprzednim roku:

INFORMACJA PRASOWA