Nowy ibis Styles na Litwie

Nowy ibis Styles na Litwie

15 grudnia 2015 roku miało miejsce oficjalne otwarcie nowego obiektu sieci ibis Styles, mowa o ibis Styles Klaipeda Aurora. Jest to nowoczesny, designerski hotel, zlokalizowany w malowniczym portowym mieście, Kłajpeda, tuż przy Mierzei Kurońskiej. Obiekt oferuje szereg hotelowych usług oraz zachwyca wspaniałą architekturą.

Największym atutem nowego ibis Styles Klaipeda Aurora jest jego położenie nad samym Bałtykiem, w jednym z najatrakcyjniejszych, litewskich, nadmorskich kurortów. Kłajpeda to bowiem miejsce idealne dla turystów. Tutaj co roku odbywa się Jazz Festiwal na Zamku czy Festiwal Karylionów, a także niepowtarzalne Święto Morza. Miasto stanowi także doskonałą destynację dla miłośników sportów wodnych.

I właśnie w tej urokliwej miejscowości powstał nowy ibis Styles Klaipeda Aurora, który może poszczycić się wyjątkową architekturą, gdyż jego budynek kształtem przypomina łódź. Ponadto lobby oraz część restauracyjna znajdują się w zabytkowym budynku, w którym dawniej mieściło się kino. Do dyspozycji gości jest aż 144 komfortowych, nowocześnie urządzonych pokoi. Każdy z nich wyposażony jest w bezprzewodowy Internet, klimatyzację, eleganckie meble, łazienkę oraz TV SAT. Obiekt dysponuje także 12 luksusowymi apartamentami i 7 pokojami przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Hotel ibis Styles Klaipeda Aurora zapewnia gościom również bogatą ofertę usług. Znaleźć tu można elegancką restaurację na 100 osób, specjalizującą się w daniach kuchni europejskiej oraz stylowe lobby. Ponadto, z myślą o gościach biznesowych, przygotowano 2 profesjonalne sale konferencyjne, a także pokój spotkań. Są to doskonałe wnętrza na każde wydarzenie firmowe, konferencje czy szkolenia nawet na 300 uczestników.

Hotel ibis Styles Klaipeda Aurora to również przestrzeń przystosowana dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji gości jest aż 6 przestronnych, czteroosobowych pokoi, a na dzieci czeka kącik zabaw i gier. Z myślą o najmłodszych, hotelowa restauracja oferuje także specjalne menu.

Nowy ibis Styles Klaipeda Aurora to miejsce nowoczesne, a zrazem komfortowe, doskonałe zarówno na organizację biznesowych i towarzyskich wydarzeń, jak i pobyt rodzin z dziećmi oraz indywidualny wypoczynek nad morzem.

INFORMACJA PRASOWA