Nowy hotel Best Western powstanie we Wrocławiu

Nowy hotel Best Western powstanie we Wrocławiu

Kolejny obiekt pod szyldem marki Best Western powstanie we Wrocławiu. Będzie to luksusowy, czterogwiazdkowy Best Western Premier Wrocław, którego otwarcie planowane jest na wiosnę 2017. Budowa obiektu rozpocznie się na początku marca 2016, a inwestorem jest spółka Gwarna Wrocław.

Dużym atutem nowego hotelu będzie jego dogodna lokalizacja. Hotel powstanie na działce, położonej przy zbiegu ulic Gwarnej i Piłsudskiego, tuż przy dworcu PKP. Best Western Premier Wrocław zostanie wyposażony w 65 nowoczesnych pokoi oraz przestronnych, dwukondygnacyjnych apartamentów. Do dyspozycji gości będą liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.

- Best Western Premier Wrocław to dobrze przemyślana inwestycja, również pod względem wyboru partnera biznesowego. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Best Western ze względu na jej silną pozycję na polskim rynku i rozpoznawalną markę, również w oczach zagranicznych gości. Wrocław to wciąż rozwijające się miasto zarówno pod względem biznesowym, jak i turystycznym. Jesteśmy przekonani, że klienci docenią wysoki, znany im standard i nowoczesne rozwiązania, które im zaoferujemy – stwierdził Jakub Nieckarz, Prezes Zarządu Gwarna Wrocław Sp. z o.o.

Nowy obiekt marki Best Western będzie także doskonałą przestrzenią konferencyjną i szkoleniową, wyposażoną w nowocześnie zaaranżowane sale i business roomy. Ponadto do dyspozycji gości udostępniona zostanie wykwintna restauracja oraz sala fitness. Best Western Premier Wrocław będzie specjalizował się kompleksowej realizacji wszelkich eventów biznesowych, rodzinnych i towarzyskich.

- Stolica Dolnego Śląska to bardzo ważny punkt na mapie naszego portfolio. W ubiegłym roku otworzyliśmy Best Western Plus Q Hotel Wrocław, który dołączył do Best Western Hotel Prima, naszego pierwszego obiektu w tym mieście. Nasze doświadczenia pokazują, że wrocławski rynek hotelowy charakteryzuje się wciąż rosnącym potencjałem. Wrocław, jako Europejska Stolica Kultury 2016, z pewnością przyciągnie wielu gości, którzy będą chcieli do niego wracać. Tym bardziej jestem przekonany, że wzmocnienie obecności naszej marki w tym mieście jest dobrą decyzją. Cieszę się, że udało nam się nawiązać współpracę ze spółką Gwarna Wrocław. Jestem pewny, że to pierwszy krok do wspólnego sukcesu – skomentował Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.

INFORMACJA PRASOWA