Nowy Dyrektor Sprzedaży w Holiday Inn Warsaw City Centre

Nowy Dyrektor Sprzedaży w Holiday Inn Warsaw City Centre

Holiday Inn Warsaw City Centre to luksusowy hotel sieci IHG Hotels & Resorts  zlokalizowany w bussinesowo-kulturalnej dzielnicy Warszawy. Oferuje on wysokiej jakości zaplecze noclegowe oraz eventowe. Teraz wita on nowego Dyrektora Działu Sprzedaży - Marcina Sadło, który może pochwalić się olbrzymim doświadczeniem w branży hotelarskiej i dużą znajomością rynku. 

Marcin Sadło od ponad 15 lat jest związany z branżą hotelarską. W 2007 roku rozpoczął prace w pięciogwiazdkowym hotelu InterContinental Warszawa w dziale rezerwacji indywidualnych. W czasie swojej siedmioletniej  kariery w hotelu pełnił stanowiska m.in.: koordynatora w dziale konferencji, a także Sales Managera, a od 2015 roku Senior Sales Managera. Marcin był odpowiedzialny za sprzedaż obiektu i budowanie relacji z klientami. W 2017 roku rozpoczął karierę w sieci Leonardo Hotels i awansował na stanowisko Regional Key Account Director. W 2020 roku jego kariera w tej sieci nabrała tempa i objął on stanowisko Dyrektora Sprzedaży trzech hoteli: Leonardo Royal Warsaw, NYX Hotel Warsaw i Leonardo Boutique Kraków. Był on odpowiedzialny za przygotowanie otwarcia tych hoteli w obszarze sprzedaży m.in. tworzenie strategii sprzedażowych, a także wprowadzenie obiektów na rynek.

W Holiday Inn Warsaw City Centre Marcin Sadło będzie odpowiadał za zarządzanie wszystkimi pionami sprzedaży oraz tworzenie i realizację strategii biznesowej hotelu.

INFORMACJA PRASOWA