Nowy Dyrektor Klastra ds. Sprzedaży i Marketingu w IHG Hotels & Resorts!

Nowy Dyrektor Klastra ds. Sprzedaży i Marketingu w IHG Hotels & Resorts!
Gessée Chartré - Kanadyjka, która posiada długie doświadczenie w branży hotelarskiej została wybrana nowym Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu. Kobieta będzie kierować zespołem Sprzedaży i Marketingu Klastra trzech luksusowych hoteli: InterContinental Warsaw, Holiday Inn Warsaw City Centre i Holiday Inn Gdańsk City Centre.

Gessée pochodzi z Kanady, gdzie pracowała w DoubleTree by Hilton Montreal jako Dyrektor ds. Sprzedaży, Marketingu oraz Przychodów i była odpowiedzialna m.in. za proces rebrandingu i repozycjonowanie hotelu.

Posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w branży, Gessée Chartré rozpoczęła swoją karierę w hotelarstwie od pracy w hotelu InterContinental Montreal. W 2008 objęła stanowisko Kierownika Sprzedaży w Holiday Inn Express Montreal, gdzie skupiała się na segmencie rynku korporacyjnego. Po dwóch latach przeniosła się do Holiday Inn Select Montreal Centre Ville, gdzie z dużym sukcesem zarządzała zespołem, osiągając znaczący wzrost przychodów hotelowych. W 2011 roku Gessée Chartré została Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu w Holiday Inn & Suites Pointe-Claire odpowiadając za nową strategię cenową po renowacji hotelu.

Rok 2012 był dla Gessée początkiem kariery w Urgo Hotels Canada, gdzie w 2017 roku objęła stanowisko Regionalnego Dyrektora Sprzedaży. Była tam odpowiedzialna za działy sprzedaży w 11 hotelach w 5 różnych lokalizacjach. W tym czasie hotele te osiągnęły bardzo dobre wyniki finansowe, za co wraz zespołem Gessée zdobyła prestiżową nagrodę Sales Team of the Year 2017. Jako Dyrektor Klastra ds. Sprzedaży i Marketingu Gessée Chartré zarządzać bedzie 10-osobowym zespołem, a do jej obowiązków należy: tworzenie strategii maksymalizacji sprzedaży hoteli i optymalnego wzrostu przychodów, a także wsparcie Dyrektorów Generalnych hoteli i zespołów ds. Sprzedaży i Marketingu.

INFORMACJA PRASOWA