Nowy B&B Hotel powstanie w Łodzi

Nowy B&B Hotel powstanie w Łodzi

Ruszyła budowa ekonomicznego obiektu hotelowego B&B Hotel Łódź. Za realizację inwestycji odpowiedzialna jest firm CFE Polska. Pierwszych gości hotel przyjmie pod koniec 2016 roku.

Nowy, siedmiopiętrowy obiekt sieci B&B Hotels powstanie w samym centrum Łodzi. Łączna powierzchnia hotelu wyniesie 4 tys. mkw. W ofercie B&B Hotel Łódź znajdzie się 149 komfortowych i stylowo zaaranżowanych pokoi. Do dyspozycji gości będą funkcjonalne pokoje rodzinne, a także wnętrza dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Hotel będzie także doskonałym miejscem na konferencje lub szkolenie, nie tylko ze względu na swoje atrakcyjne położenie, ale także dzięki nowoczesnej, profesjonalnie wyposażonej sali konferencyjnej o powierzchni 50 mkw. Planowana jest również budowa naziemnych oraz podziemnych miejsc parkingowych dla klientów obiektu.

- W Polsce przeżywamy rozkwit segmentu ekonomicznego w sektorze hotelarskim. Obserwujemy rozwój segmentu podróży służbowych, również turyści coraz częściej doceniają ofertę hoteli ekonomicznych. W obu grupach na znaczeniu wciąż zyskuje relacja jakości do ceny – nikt nie lubi przepłacać, a jednocześnie nie chce zaniżać oczekiwań i wymagań co do proponowanych standardów. Nasi goście znajdują w hotelach sieci B&B wszystko, czego potrzebują do efektywnej pracy i przyjemnego odpoczynku – dobrze wyposażone pokoje z wygodnym łóżkiem, biurkiem i łazienką, bogaty bufet śniadaniowy, bezpieczny parking i bezpłatny dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu, a co istotne, wszystko to w bardzo przystępnej cenie – mówi Beatrice Bouchet, prezes B&B Hotels Polska.

B&B Hotel Łódź będzie już czwartym obiektem tej sieci w Polsce. Do tej pory obiekty B&B Hotels powstały w Warszawie, Toruniu i Wrocławiu. Pod koniec 2016 roku planowane jest również otwarcie kolejnego obiektu marki w Katowicach.

INFORMACJA PRASOWA