Nowoczesny obiekt konferencyjny nad jeziorem? Polecamy Navigator Hotel i Konferencje w Zbąszyniu

Nowoczesny obiekt konferencyjny nad jeziorem? Polecamy Navigator Hotel i Konferencje w Zbąszyniu

Istnieją obiekty konferencyjne, które zachwycają wręcz "od pierwszego wejrzenia". Znacząco wyróżniają się one usytuowaniem, charakterem, przestronnością, obsługą oraz bogatą ofertą usług, które świadczone są na naprawdę wysokim poziomie. Taki jest właśnie Hotel Navigator w Zbąszyniu. To doskonały przykład obiektów biznesowych nad jeziorem, dających ogromne możliwości organizacyjne, a przy tym wypoczynkowe.


Korzystne usytuowanie

Navigator Hotel i Konferencje w Zbąszyniu jest miejscem wyjątkowym, łączącym elegancję i nowoczesność z tradycją oraz z klimatycznymi rozwiązaniami. Usytuowany jest nad brzegiem przepięknego jeziora Błędno - obszar ten został objęty programem "Natura 2000". Organizacja konferencji, szkolenia czy innego spotkania biznesowego w takich okolicznościach, jest dobrym pomysłem, zwłaszcza dla miłośników ciszy i spokoju. Ta atrakcyjna lokalizacja przejawia się także w dogodnym skomunikowaniu z innymi miastami. Autostradą A2 w krótkim czasie dojedziemy do obiektu  z Berlina, Poznania oraz z Warszawy.


Multifunkcjonalne sale konferencyjne i bankietowe

W obiekcie znajdują się 3 sale konferencyjne oraz 1 sala bankietowa. Umożliwiają one organizację zarówno konferencji, szkoleń, warsztatów, wykładów, jak i gal, jubileuszów czy uroczystych spotkań firmowych. Do sal konferencyjnych należą:

  • Sala Brzozowa o powierzchni 85 m2
  • Sala Dębowa o powierzchni 102 m2
  • Sala Wierzbowa o powierzchni 52 m2

Dodatkowo, dwie pierwsze sale można ze sobą łączyć, w rezultacie otrzymując miejsce nawet dla 150 osób. Wszystkie te przestrzenie są nowoczesne, stylowe oraz wyposażone w niezbędne sprzęty multimedialne. Znajduje się tam także bezprzewodowa sieć Internetu oraz klimatyzacja, pozwalająca na komfortowe spotkania o każdej porze roku, nawet gdy na zewnątrz doskwierają wysokie temperatury. 


Sala bankietowa z kolei jest w stanie pomieścić do 110 gości. Znajduje się w niej nowy parkiet do tańca, wnęka dla zespołu muzycznego, a także bezpośrednie zejście na kamienny taras. W przestrzeni tej także znajduje się profesjonalny sprzęt multimedialny oraz klimatyzacja. Menu ustalane jest tam indywidualnie, co oznacza, że w Hotelu Navigator każdy znajdzie coś dla siebie.


Komfortowe zaplecze noclegowe

Navigator Hotel i Konferencje w Zbąszyniu ma w swojej ofercie także wygodne pokoje. To aż 83 miejsca noclegowe, rozmieszczone w 51 pomieszczeniach. Są one nowoczesne, przestronne i komfortowe. Znajdują się w nich wszystkie niezbędne meble i sprzęty, a także nowocześnie zaprojektowane łazienki. Jest tam:

  • 7 pokoi 1-osobowych
  • 21 pokoi dwuosobowych double
  • 20 pokoi dwuosobowch twin
  • 3 apartamenty


Szereg usług dodatkowych 

Z racji korzystnego usytuowania, Hotel Navigator, oferuje wiele atrakcji dodatkowych. To m.in. liczne trasy spacerowe i rowerowe z dala od miejskiego zgiełku. Znajduje się tam również wypożyczalnia rowerów miejskich i wodnych oraz kajaków. Wokół obiektu rozpościera się rozległy teren zielony, odpowiedni na integracyjne aktywności oraz na odpoczynek. Do dyspozycji gości pozostaje także SPA, składające się z basenu, jacuzzi, oraz sauny suchej i parowej.


To tylko namiastka tego, co czeka na gości w rewelacyjnym Navigator Hotel i Konferencje w Zbąszyniu. Obiekt ten z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli więc organizujesz konferencję i szukasz odpowiedniej przestrzeni w cichej, spokojnej lokalizacji, doskonale trafiłeś. Wszelkie usługi świadczone w tym miejscu realizowane są na bardzo wysokim poziomie.