Nowoczesne technologie podczas II Kongresu Profesjonalistów IT

Nowoczesne technologie podczas II Kongresu Profesjonalistów IT

Nowoczesne technologie wkroczyły w niemal każdą dziedzinę naszego życia, ale zdecydowanie najlepiej sprawdzają się w biznesie. Informatyczne wsparcie pomaga bowiem w sprawnym funkcjonowaniu wśród konkurencji oraz podnoszeniu efektywności. O tym jak wykorzystywać potencjał systemów ICT specjaliści porozmawiają podczas II Kongresu Profesjonalistów IT.

Kongres Profesjonalistów IT to wydarzenie podczas którego poruszane są przede wszystkim tematy związane z nowoczesnymi technologiami. Dzięki powodzeniu zeszłorocznej edycji, która zgromadziła przeszło 270 osób 2 października spotkanie zorganizowane zostanie po raz drugi. - Chcemy stworzyć przestrzeń, która ma być bezpośrednio wykorzystana dla transferu wiedzy i technologii do biznesu. Na otwartą i zróżnicowaną w opinie dyskusję zapraszam do Rzeszowa - mówi Wojciech Materna, Prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka, koordynatora Klastra IT.

II edycja kongresu odbędzie się na terenie obiektu konferencyjnego Hotel Rzeszów w stolicy Podkarpacia. Organizatorem wydarzenia będzie Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej.

Wydarzenie skierowane będzie przede wszystkim do kadry zarządzającej przedsiębiorstw, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji. Uczestnicy skupią się na tematach związanych z wykorzystywaniem systemów informatycznych. Dyskusje przeprowadzone zostaną podczas debat oraz plenarnych wystąpień praktyków biznesu wśród których znajdą się m.in. Anna Sieńko, Dyrektor Działu Usług Integracyjnych na Europę Centralną i Wschodnią, IBM, Paweł Podwysocki, Prezes Zarządu Unify Sp. z o.o, Michał Sadowski, Założyciel i Prezes Brand24 S.A. czy Maciej Zagórkowski, Współzałożyciel i Dyrektor Interaktywny agencji Fabryka e-biznesu.

INFORMACJA PRASOWA