Nowoczesne rozwiązania technologiczne dla biznesu w hotelach Radisson Blu i Park Inn by Radisson

Nowoczesne rozwiązania technologiczne dla biznesu w hotelach Radisson Blu i Park Inn by Radisson

Radisson Blu to sieć hoteli, która prężnie rozwija swoją ofertę biznesową. W ostatnim czasie liczne udogodnienia w przeprowadzaniu konferencji i szkoleń zostały uzupełnione o nowoczesny system Flip Smart, który z pewnością przyczyni się do wzrostu efektywności spotkań biznesowych, odbywających w obiektach marki Radisson.

Dzięki wprowadzeniu nowoczesnej technologii Flip Smart, uczestnicy konferencji mogą zapomnieć o żmudnym notowaniu treści przedstawianych na szkoleniach. Nie będzie trzeba też kopiować czy kserować notatek, ponieważ innowacyjny system wprowadzony w sieci hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson umożliwia natychmiastowe zapisywanie treści z flipcharta na tzw. DigiChart, który automatycznie przesyła informacje na e-maile każdego z uczestników. Dzięki temu wszystkie istotne informacje zostaną dostarczone każdemu uczestnikowi w jednym wygodnym pliku.

- Nasi klienci znajdą w naszym asortymencie najlepsze warunki techniczne dla interaktywnych i efektownych spotkań. Wymagania co do zaawansowania technicznego wyposażenia sal konferencyjnych i przepływu informacji stale rosną, co udało się nam zaobserwować wśród naszych partnerów – komentuje Willem Van Der Zee, Area Vice President w Europie Środkowej.

Prócz technologii Flip Chart hotele sieci Radisson Blu posiadają szereg innych udogodnień, skierowanych do klienta biznesowego. Przede wszystkim jest to dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu, przestronne i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, a także oferta „Brain Food”, która poprzez odpowiednie menu wspiera kreatywną i efektywną pracę intelektualną.

INFORMACJA PRASOWA