Nowe wnętrza Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Nowe wnętrza Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Grupa Polskiego Holdingu Hotelowego z dumą ogłasza zakończenie pomyślnego procesu modernizacji przestrzeni wspólnych w swoim flagowym obiekcie, Golden Tulip Międzyzdroje Residence. Projekt, realizowany we współpracy z doświadczoną firmą Serwis Andrzej Łęgowski, przynosi świeżość, nowoczesność i wyjątkowy komfort dla gości, jednocześnie wpisując się w wyrafinowane standardy marki Golden Tulip.

Celem modernizacji było stworzenie przestrzeni, która nie tylko będzie odpowiadać najnowszym trendom w designie wnętrz, ale także zapewni wyjątkowy komfort i funkcjonalność dla odwiedzających. W ramach projektu przeprowadzono zmiany w układzie funkcjonalno-przestrzennym recepcji, lobby hotelowym, restauracji oraz baru, aby zapewnić gościom jeszcze lepsze doświadczenie podczas ich pobytu.

Jednym z głównych elementów modernizacji było przeniesienie baru do lobby, co sprawia, że jest on teraz jeszcze bardziej dostępny i wygodny dla gości. Nowa lokalizacja baru umożliwia swobodny dostęp do napojów i przekąsek, co jest szczególnie ważne podczas spotkań towarzyskich lub oczekiwania na zameldowanie. W miejscu, gdzie wcześniej mieścił się bar, zainstalowano przytulne stoliki restauracyjne, tworząc kameralną i intymną atmosferę dla gości ceniących wyjątkowe doznania kulinarne.

Zmiany w kolorystyce wnętrz, nawiązujące do charakterystycznego stylu marki Golden Tulip, dodają nowej elegancji i wyrafinowania całemu obiektowi. Motywy roślinne utrzymane w klimacie boho tworzą przyjemną atmosferę relaksu i wypoczynku, idealnie wpisując się w nadmorski charakter Międzyzdrojów.

Anna Rychłowska, Z-ca Dyrektora Golden Tulip Międzyzdroje Residence, podkreśla: "Jesteśmy na rynku już od 10 lat, zawsze dążąc do zapewnienia naszym gościom niezapomnianych wrażeń i najwyższego komfortu. Modernizacja naszych przestrzeni wspólnych była naturalnym krokiem naprzód w naszym rozwoju, pozwalającym nam lepiej spełnić oczekiwania naszych gości. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego nowoczesnego obiektu i cieszenia się wyjątkowym wypoczynkiem tuż przy pięknej plaży Międzyzdrojów."

Golden Tulip Międzyzdroje Residence to obiekt zlokalizowany w malowniczym otoczeniu Parku Wolińskiego, tuż przy piaszczystej plaży, oferujący 110 komfortowych apartamentów z aneksami kuchennymi, dwie sale konferencyjne, restaurację, bar oraz nowoczesne lobby. Goście mogą również skorzystać z licznych udogodnień, takich jak basen, sauna sucha i parowa oraz jacuzzi, zapewniających pełen relaks i regenerację podczas pobytu.

INFORMACJA PRASOWA