Nowe oblicze Hotelu Stare Kino Cinema Residence w Łodzi

Nowe oblicze Hotelu Stare Kino Cinema Residence w Łodzi

Czterogwiazdkowy Hotel Stare Kino Cinema Residence w Łodzi przeszedł ostatnio znaczącą rozbudowę, w ramach której udostępniono gościom nowe, stylowe pokoje. Nowe wnętrza, podobnie jak cały obiekt, utrzymane są w filmowej aranżacji i charakteryzują się niepowtarzalnym klimatem rodem z Hollywood.

Do dyspozycji gości oddano 13 z 20 planowanych nowych pokoi. Przestrzenie te charakteryzuje wyjątkowy styl. Dekoracja każdego z pokoi nawiązuje do innego, międzynarodowego hitu filmowego. W Hotelu Stare Kino Cinema Residence znajdą się więc wnętrza z motywem przewodnim z „Titanica” lub „Deszczowej piosenki” oraz wielu innych, kultowych filmów.

Nowa część budynku hotelu została stworzona głównie z myślą o gościach zagranicznych, gdyż do tej pory w obiekcie znajdowały się pokoje inspirowane polskimi produkcjami, takimi jak „Kingsajz” czy „Ziemia Obiecana”.

Ponadto, w Hotelu Stare Kino Cinema Residence już niebawem, bo na początku kwietnia ma ruszyć Restauracja Kinematograf. Lokal ten będzie serwował typowe dania regionalne, inspirowane kuchnią łódzką. Będzie to jeden z nielicznych punków w mieście, gdzie będzie można skosztować tych wyjątkowych smaków, co z pewnością wzbudzi zainteresowanie turystów i mieszkańców Łodzi.

INFORMACJA PRASOWA