Nowe obiekty dołączyły do sieci Hotele Diament

Nowe obiekty dołączyły do sieci Hotele Diament

Od drugiej połowy 2014 roku trwał proces przejęcia sieci hotelarskiej Stylehotels przez spółkę Hotele Diament. Niedawno przedsięwzięcie to dobiegło końca, a marka Hotele Diament uzyskała pięć nowych obiektów, które zostały poddane gruntownemu rebrandingowi.

- Dzięki zapewnieniu odpowiednich warunków całego procesu inkorporacji, w tym wykorzystaniu potencjału kapitału ludzkiego, umożliwieniu wymiany doświadczeń i przekazaniu know-how, nasza sieć, wzmocniona o 5 nowych obiektów, może jeszcze intensywniej się rozwijać w zakresie hotelarskim, jak i gastronomicznym, nie tylko na obszarze Górnego i Dolnego Śląska – mówi Rafał Bakalarski, prezes zarządu Hotele Diament S.A.

Metamorfoza nowych obiektów sieci Hotele Diament polegała przede wszystkim na nadaniu ośrodkom nowych nazw, nastąpiły również zmiany wizerunkowe. W obiektach wdrożono także jednorodną dla wszystkich hoteli sieci strategię marketingową oraz ulepszony system zarządzania. Również struktura organizacyjna uległa metamorfozie, by móc jak najefektywniej wykorzystać możliwości pracowników już pracujących w przejętych hotelach.

Przejęcie sieci Stylehotels przez Hotele Diament pozwoliło zwiększyć marce bazę noclegową o 40%, co czyni sieć jednym z głównych liderów branży hotelarskiej w Polsce. Jednak spółka Hotele Diament nie zamierza na tym poprzestać. Już teraz planowana jest dalsza ekspansja na terenie Górnego Śląska, a w przyszłości także na pozostałych terenach kraju.

INFORMACJA PRASOWA